Aksiyondan Daha Fazlası

Video

SSS

Action 2

DJI Action 2 ultra kullanışlı olmasının yanında üretilmiş en güçlü aksiyon kamerasıdır. İnovatif manyetik tasarımı sayesinde kullanıcılar aksesuarları kolaylıkla değiştirebilerek çekimlerini üst seviyeye çıkarıyor. Yürüyüş yollarından parkurlara Action 2 ile ezberleri bozun.

Manyetik Özellik

4K/120fps & Super-Wide FOV

Portatif & Giyilebilir

HorizonSteady

10m Su Geçirmez

AI Editör

Tasarım

İncelikle Üretildi

Hafif alüminyum alaşım gövde yenilikçi ve minimalistik görünüme sahip olmasının yanında hassas ve güçlü hissiyatı vermektedir.

DJI Action 2’nin inovatif manyetik kilit tasarımı kullanıcıların aksesuarları güvenle ve hızlı bir şekilde bağlayabilmelerini sağlar.

Şaşırtıcı Güç

Action 2 kullancılara endüstri lideri performans ve sezgisel özellikler sunuyor. Sahip olduğu güç sayesinde kullanıcılar her gün zorlu şartlarda dahi mükemmel videolar çekebilir.

4K/120fps

Zengin detayları ile öne çıkan hassas videolar çekin. DJI Action 2 4K/120fps’e varan video kalitesine sahiptir.

155°
Süper Geniş FOV

Perspektifinizi genişletin ve ultra-geniş 155° görüş açısıyla alan derinliğini arttırın. Action 2’nin özel asferik lensi kenarları keskin hale getirir ve görüntüdeki bozulmaları azaltır.

HorizonSteady

HorizonSteady çekim seviyenizi aksiyon ne kadar çetin olursa olsun üst seviyelerde tutar. Go-karttan off-road sürüşlere DJI’ın dahili stabilizasyon algoritması kamera sarsıntılarını ve rotasyonunu gerçek zamanlı olarak algılar ve düzeltir.

Her Koşulda

Her Aksiyonda

DJI Action 2 kamerası oldukça sağlam, toz geçirmez, şoka dayanıklı ve 10m kadar su geçirmez özelliğe sahiptir. Dokunmatik ekranı ve gorilla cama sahip lensi ile her macera için yeterince dayanaklıdır.

Toz Geçirmez

Ultra Sağlam

Yaratıcılığınızı Serbest Bırakın

Aksiyon ve Daha Fazlası İçin Üretildi

Action 2’nin manyetik tasarımı kullanıcıların kolay bir şekilde modüller ve aksesuarlar arasında geçiş yapabilmelerini sağlar. yapısının akıcılığı DJI Action 2’yi çok yönlü bir ekipman haline getirmektedir.

Ön Dokunmatik Modül

Yaratıcılığınızı Katlayın

Ön dokunmatik modülü kameraya bağlayın ve ilgi odağı olun. Ön tarafa bakan OLED dokunmatik ekran ve 4 mikrofonlu Matrix Stereo maceralarınızda şaşırtıcı çekimler yaparken aynı zamanda mükemmel bir ses kayıt kalitesi sunuyor. Ek olarak Action 2 ile bağlandığında kameranın batarya ömrü film çekimlerinde 160 dakikaya kadar çıkabilmektedir.

Akıllı Ses Sistemi

Güç Modülü

Aradığınız Destek

Güçlü bir çift mi dediniz? Güç modülü sayesinde Action 2’den daha fazla yararlanın. Modül ile bağlandığında aksiyon kamerası microSD kart girişine sahip olur ve 180 dakikaya varan kayıt performansına erişir. Kolaylıkla değiştirilebilir olması sayesinde hiçbir anı kaçırmadan çekim yapmaya devam edebilirsiniz.

Giyilebilir Aksesuarlar

Hemen Deneyin

Manyetik Kafa Bandı

Manyetik Askı

Action 2 kullanıcıların her zaman aksiyonun içerisinde olmalarını sağlar. Manyetik askı ve kafa bandı ile Action 2’yi göğsünüzde ya da kafanızın üzerinde ellerinizi kullanmadan taşıyarak FPV çekimler ortaya koyabilirsiniz.

Uzaktan Kumandalı Uzatma Eklentisi

Uzaktan kumandalı uzatma eklentisiyle grup özçekimlerini, stabil videoları ve uzaktan Action 2 kontrolünü sağlayabilirsiniz. Hızlı bağlantı özelliğine sahip tutacağı tutmak oldukça kolaydır ve uzatma eklentisine, tripoda ve uzaktan kontrol pad’ine uyumludur.

Macro Lens

Daha keskin detaylara sahip yakın çekimler yapmak için macro lensi Action 2’ye bağlayın. Çok katmanlı kaplamaya sahip optik camlı lens objelerin yakın çekiminde ideal bir çözümdür.

DJI Action 2 macro lens ile çekilmiştir.

DJI Mic

DJI’ın yeni kablosuz mikrofon sistemi etkileyici ses kalitesi sunarken 250m menzile varan çift kanal kayıt özelliğine de sahiptir. Sistem 2 mikrofon vericisine, bir adet alıcıya ve ultra portatif taşıma kutusundan oluşmaktadır. DJI Action 2 ile bağlandığında oldukça temiz bir ses kayıt performansı göstermektedir.

Aksiyondan Daha Fazlası