Uçmak İçin Doğdu

Uçmak İçin Doğdu

Video

SSS

DJI Avata

4K/60fps video, 155 derecelik FOV ve güncellenen stabilizasyon algoritması içeren DJI Avata, uçmak için tasarlandı. Yerleşik pervane koruması ve güçlü uçuş özellikleri ile içerik oluşturmanın sınırlarını daha önce hiç olmadığı kadar zorlayabilirsiniz. DJI Avata ile dar alanlarda uçarken ve uçuş açısından riskli obje dolu alanlardan geçerken güvenle uçabilirsiniz.

Sürükleyici Uçuş

Hareket Kontrolcüsü

4K Stabil Video

Portatif ve Kıvrak

Dahili Pervane Koruyucular

Düşük Gecikmeli Aktarım

İçgüdülerinize Güvenin ve

Gökyüzündeki Özgürlüğü Keşfedin

Gökyüzü Artık Oyun Alanınız

Avata’yı DJI Goggles ve hareket kontrol cihazı ile birleştirdiğinizde, uçuş herkes için erişilebilir hale gelir. Rakipsiz güvenlik ve kontrol özellikleri ile tamamen dalış heyecanını yaşayın ve etrafınızdaki dünyayı yakalayın.

DJI Avata

Güçlü ve Çevik

Kompakt ve hafif DJI Avata dar alanlarda çeviktir. Tasarımının her yönü cesur olmanız için yapıldı. Yerleşik pervane koruması, Avata’nın bir nesneyle temas etmesi durumunda geri sekebileceği, havada kalabileceği ve uçmaya devam edebileceği anlamına gelir.

DJI Goggles 2

Pilot Koltuğuna Oturun

DJI Goggles 2 ile üst düzey konfor ve rahatlığın keyfini çıkarın. Artık daha küçük, daha hafif ve Micro-OLED ekranlarla donatılmış olduğu için gökyüzünde olağanüstü netlik kalitesi ile gezinin. DJI Avata, DJI FPV Goggles V2’yi de desteklemektedir.

DJI Hareket Kontrolcüsü

Uçuşu Hissedin

DJI Hareket Kontrolörü ile sezgisel uçuş sizin elinizde. Tetiği sıkın ve ileri doğru sürükleyin veya bileğinizin dönüşüyle bir köşeyi dönün. Kontrollerin kullanımı kolaydır ve uçmak için tamamen benzersiz bir yol sağlar.

Müthiş Hareketler

Müthiş Çekimleri Gerektirir

155° Süper-Geniş FOV

Çoğu kameralı drone, en iyi ihtimalle 84° FOV sunar. DJI Avata, süper geniş 155 ° FOV ile işleri hızlandırıyor. Bu genişletilmiş FOV, kendi gözlerimizle gördüğümüze daha yakın ve etkileyici, aşırı sürükleyici görseller yaratır.

Hassas Çekimler

RockSteady 2.0 ve HorizonSteady ile dalıp zıplarken çekimlerinizi sabit tutun. Bu amiral gemisi teknolojiler, kamera sarsıntısını azaltıyor ve pürüzsüz ultra HD video sağlayarak sinematik olanaklar dünyasının kapılarını açıyor.

Kolay Düzenleme

D-Cinelike renk modunda çekim yaparak renklerin dünyasına dalın. Son düzenleme safhasında gelişmiş renk derecelendirme ile çekimlerinizi öne çıkarın ve yaratıcılığınızı bir başyapıta dönüştürün.

Portatif ve Maceraya Hazır

Avata, kolaylık göz önünde bulundurularak yapılmış yenilikçi tasarımı benimsemektedir. Daha hafif, kompakt ve taşıması kolaydır.

Güçlü ve Uzun Menzilli

DJI Avata, cesur hareket edebilmeniz için sağlam bir yapıya sahiptir. Dayanıklı çerçeve, hasar riskini azaltarak pilotlara daha fazla rahatlık sağlar. Yeni kanallı aerodinamik tasarım, güç verimliliğini optimize ederek 18 dakikaya kadar etkileyici bir uçuş süresi sağlar.

Uç ve Keşfet

Tamamen özgür bir şekilde çevrenizi yeniden keşfedin ve video çekmenin inanılmaz yollarını bulun. DJI Avata’nın çeşitli senaryolardaki esnekliği, yaratıcı olanaklar dünyasının kapılarını açıyor.

Aşağı Yönlü Engel Algılama

Dahili pervane korumasına ek olarak Avata, daha da fazla güvenlik için aşağı doğru binoküler görüş ve ToF kızılötesi algılama özelliğine sahiptir. Bu sensörler aşağıdaki engelleri algılar ve Avata’nın alçak irtifa veya iç mekan uçuşu gerçekleştirmesini sağlar.

Güvenli ve Eğlenceli

Daha az uçuş kaygısı ile deneyimin tadını çıkarın. Hareket kontrol cihazının acil fren düğmesi, bir düğmeye dokunarak seri bir şekilde durmanızı sağlar. RTH desteğiyle, pil zayıfladığında veya sinyal düştüğünde de ek koruma sağlanmaktadır.

Güvenilir Aktarım Kalitesi

Avata, uçuş sırasında rakipsiz stabilite ve yanıt verme için DJI’nin amiral gemisi O3+ video iletimine ve 2T2R çok yönlü antenlere sahiptir. Parazitli ortamlarda bile DJI Goggle ile net ve pürüzsüz gerçek zamanlı görüntünün keyfini çıkarın.

Uçmak İçin Doğdu