DJI FORCE PRO

Üstün Sezgisel Kontrol

Endüstri öncüsü iletişim teknolojilerini ve kontrol algoritmalarını
kullanan DJI Force Pro, kamera operatörlerinin gimbalı uzaktan
mükemmel bir hassasiyetle kontrol etmelerini sağlayan bir kamera
hareket kontrol sistemidir. Operatör hareketi ile kamera hareketini
mükemmel bir biçimde senkronize eden Force Pro, operatörlere her
zamankinden daha ustaca çekilmiş görüntüler sunar.

Kusursuz Kontrol

Bağlantı gecikmesi 10 milisaniye kadar azdır. Bunun anlamı Force Pro ile yapılan kamera hareketleri gerçek zamanla senkronize demektir. Entegre edilmiş pusula ve yüksek ölçüde kusursuz IMU, kontrolün hassas ve hareket halindeyken ya da sabitken gimbaldaki kaymaları önlemek için birbirlerine bağlantılı olarak çalışmaktadır.

Stabil Bağlantı

Kablosuz cihazlardaki rahatsız edici müdahale durumlarının önüne geçmek için DJI Force Pro çift-frekans 2.4 ve 5.8 Ghz, 3km’ye kadar kontrol menzilli kablosuz bağlantı sistemi kullanılmıştır. DJI Force Pro ayrıca film setlerindeki diğer cihazlardan kaynaklanan müdahale sorununu tamamen ortadan kaldıran kablolu bağlantıyı da desteklemektedir.

Kullanımı Kolay

Ronin 2’de olduğu gibi kullanıcılar gimbal ve kamera ayarlarını DJI Force Pro’nun dahili ekranı ve butonları ile yapabilirler. Her eksenin hareket hızını, sayısal değerler girerek bile ayarlayabilirsiniz.

Geniş Kapsamlı Uyumluluk

Alıcı da dahil olmak üzere Master Wheels, Ronin 2, Ronin S ve 3. parti gimballar S-BUS bağlantısı ile uyumludur. Desteklenen cihaz sayısı ilerleyen günlerde artacaktır.

Uzun Batarya Ömrü

4750 mA batarya DJI Force Pro’ya çekim boyunca yeterli enerjiyi sağlaması için tasarlanmıştır ve kullanıcılara 5 saat çalışma süresi sunmaktadır. Kullanıcılar ayrıca USB-C portu ya da CAN BUS portu ile cihazı şarj da edebilirler.

Esnek Kurulum

Maksimum uyumluluk için, DJI Force Pro oldukça hafif tutacağı ve aynı anda bağlayabileceğiniz monitörler, video aktarım sistemleri ve kontrolcüler gibi birçok farklı aksesuarlar ile gelmektedir. Ayrıca, ürün içeriğinde bulunan adaptör ile tripodlara da monte edebilirsiniz.