Havadan Görüntülemenin Yeni Çağı

Video

SSS

DJI FPV Combo

Hız, Güç ve Tam Kontrol ile

Gökyüzünün Hakimi Olun.

ve Havadan Görüntülemenin Yeni Çağına

Adım Atın.

DJI FPV Drone

DJI FPV Goggles V2

DJI FPV Uzaktan Kumanda

DJI FPV Hareket Kontrolcüsü

Sürükleyici Uçuş Deneyimi

4K/60fps Süper Geniş FOV

Düşük Gecikmeli HD Aktarım

Tamamen Yeni S Modu

Sezgisel Hareket Kontrolcüsü

Acil Frenleme ve Yükselme

FPV Daha Önce Hiç Bu Kadar
Çekici Olmamıştı

DJI FPV Combo drone etkileyici itiş gücüne, batarya ömrüne ve rüzgar direncine sahiptir. Bu özellikler sistemi göründüğü kadar çekici hale getirmektedir.

DJI FPV birden fazla özelliği ile öne çıkıyor. Renkleri özelleştirilebilen kollar ve ön kısımdaki LED ışıkları ile DJI FPV Combo pilotlara dronelarının kendilerine özgü olması için fırsat tanıyor.

Oldukça Sürükleyici.
Benzersiz Kontrol.

DJI FPV Goggles V2 ve DJI FPV’nin süper geniş 150° FOV özelliği ile sürükleyici uçuşun kapılarını aralayın. 120fps'e varan HD video aktarımı kullanıcılara uçuşlarının gerçek zamanlı görüntülerini oldukça kaliteli bir şekilde sunuyor.

150°

Süper Geniş Açı

120fps

Maksimum Çerçeve Hızı

İster deneyimli ya da yeni başlayan bir pilot olun DJI FPV Combo herkesin ilk günden güvenle uçuş yapabilmesi için 3 farklı uçuş modu ile geliyor.

S Modu

FPV çekiminin dinamikliğinin S modunda kolaylıkla yakalayın. Bu hibrit uçuş modunda önceki DJI drone modellerinin basit kontrol özelliklerini uçmanın getirdiği özgürlük hissi ile kombine bir şekilde deneyimleyebilirsiniz.

N Modu

Yeni kullanıcılar için ideal olan N modu engel algılama gibi geleneksel DJI drone modellerinde bulunan güvenlik özellikleri ve uçuş kontrolleriyle sürükleyici bir FPV deneyimi sunar.

M Modu

Tamamen M modunda uçuş yapmak sınırsız kontrol ve tam bir FPV uçuş deneyimi sunar. Parametreleri özelleştirerek çekim ve uçuş deneyiminizi yukarılara taşıyın.

0-100kmh

2.0s

DJI Motion Controller

Etkileyici Şekilde Sezgisel

DJI Motion Controller ile uçuş deneyiminizi bambaşka bir seviyeye çıkartın. Bu cihaz sayesinde dronunuzu doğal el hareketlerinizle kolay bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Bu sadece FPV dünyasında bir yenilik değil; aynı zamanda uçuş yapmanın yeni bir yolu.

Hiçbir Şey Güvenlikten Daha Önemli Değil

Acil Frenleme ve Yükselme

Deneyimli pilotlar için bile manuel FPV uçuşu korkutucu olabilir. Bu nedenle DJI FPV acil frenleme ve yükselme özelliği ile birlikte gelmiştir. Uzaktan kumdanda videoda görülen tuşa basarak hangi modda ya da hangi hızda olursanız olun saniyeler içerisinde dronunuz duracak ve stabil bir şekilde yükselmeye başlayacaktır.

İleri Seviye Güvenlik

Alt kısımda bulunan uyarı ışığı, Akıllı Eve Dön Butonu (RTH), ileri ve aşağı yönlü engel algılama sensörleri DJI FPV Combo'ya yüksek hızlarda dahi güvenli uçuş sağlamak için entegre edilmiştir.

DJI'dan Beklediğiniz Görüntüleme Kalitesi

150° süper geniş FOV ile güçlü itiş gücü özelliklerinin kombinasyonu rakipsiz bir görünüm sunuyor. 4x Slow Motion, RockSteady stabilizasyon ve bozulma önleme özellikleri pilotlara daha kaliteli ve sinematik sonuçlar vadediyor.

Harika Çekim Kalitesi

DJI FPV dronu 120 Mbps 4K/60fps kayıt yapabiliyor ve uçuş keyfi ile doğru orantılı olarak keskin detaylara sahip çekimleri de kullanıcıların beğenisine sunabiliyor.

120 Mbps

Bitrate

4K/60 fps

Video

RockSteady Stabilizasyon

Yaptığınız manevralar ne kadar dinamik olursa olsun RockSteady EIS teknolojisi sayesinde yaptığınız çekimlerin stabil olduğundan emin olabilirsiniz.

*Kullanıcılara düzenleme kısmında daha fazla seçenek sunmak için H.264 ve H.265 video kodlama formatları desteklenmektedir.

OcuSync 3.0 ile Tanışın

DJI O3 (OcuSync 3.0) Aktarım Sistemi DJI FPV'nin ihtiyaçlarını karşılamak için özelikle adapte edildi. Şimdi 10 km'ye kadar oldukça net canlı video aktarımının tadını çıkarın.

Video Aktarım Gecikme Süresi

28 ms

DJI FPV'nin video aktarım gecikme süresi 28 ms'den azdır.

Video Aktarım Menzili

10 km

DJI FPV 10 km menzile varan HD video aktarım özelliğine sahiptir.

Video Aktarım Bit Hızı

50 Mbps

DJI FPV'nin video aktarım bit hızı 50 Mbps'ye varmaktadır.

Akıcı Sinyal İçin Otomatik Değiştirme

DJI FPV 2.4 ve 5.8GHz otomatik frekans değişimini destekler, 50 Mbps bitrate ile video aktarımı ve takılma ve sıkıştırma hatalarını önemli ölçüde azaltır. Yüksek çekim özelliğine sahip antenler sinyal gücünü arttırmak, daha stabil ve güvenilir video akışı sağlamak için üç adet vericiye ve dört adet alıcıya sahiptir.

*Sinyal kesildiğinde DJI FPV Combo otomatik olarak güvenlik amacıyla Eve Geri Dön (RTH) fonksiyonunu aktif eder.

Gökyüzünde Güvenlik Önceliğimiz

Bu sistem uçuş yaptığınız çevrede bulunan ADS-B sinyalleri yayan helikopter ve uçakların yer bilgilerini kullanıcılara sunar ve DJI Goggles V2 aracılığıyla uyarır. Bu sayede diğer hava araçlarından kaçınması için kullanıcılara yeterli zaman tanınır.

Kolay Değiştirilebilir Parçalar

Dronun gimbal kamerası, iniş takımı, üst kapağı modüler tasarıma sahip olmasıyla kolay bir biçimde değiştirilebilmektedir ve bu sayede tamiri oldukça basittir.

DJI Sanal Uçuş Uygulaması

DJI Sanal Uçuş Uygulaması (DJI Virtual Flight app) kullanıcılara gerçek dünyada uçuş yapmadan önce gerçeğe oldukça yakın bir ortamda değişken senaryolar ile uçuş eğitimi yaptırmaktadır. DJI FPV Goggles V2 ve uzaktan kumandanızı bağlayın ve herhangi bir riskin bulunmadığı ortamda uçuş yeteneklerinizi rahatlıkla geliştirin.

*DJI Sanal Uçuş uygulamasından örnektir.

Audience Modu İle Arkadaşlarınızı Heyecana Ortak Edin

DJI FPV Audience modunu desteklemektedir. Sadece diğer DJI FPV Goggles V2'yi dronunuzun kanalına ayarlayın ve sonrasında gökyüzündeki heyecanı arkadaşlarınızla paylaşmaya başlayın.

DJI Fly Uygulaması

Havadan Görüntülemenin Yeni Çağı