Tamamen Dayanıklı. Oldukça Uyumlu.

Üretkenliğin nihai platformu, değişken endüstriyel uygulamalarda çözüm odaklı olabilmesi için dayanıklı tasarıma ve basit özelleştirme kabiliyetlerine sahiptir. M200 V2 serisi akıllı kontrol sistemlerini, uçuş performansını ve uçuş güvenliğiyle birlikte veri güvenliği özelliklerini bir üst seviyeye taşıyor.

IP43

OcuSync 2.0

TimeSync

Çarpışma Önleyici Çakar

Video

SSS

DJI Matrice 200 V2

Uyumlu Aksesuarlar

Aktarım

Daha güvenilir ve stabil uçuş keyfini otomatik çift frekans bandı değişimi yapabilen ve uçuş menzilini 8km’ye kadar çıkarabilen yeni OcuSync 2.0 sistemi ile yaşayın.

Kalibrasyon

Çoklu aksesuar yüklemelerinde kullanıcılar dronun yerçekimi merkezini DJI Pilot uygulaması ile yeniden ayarlayarak uçuş performansını ve güvenliğini arttırır.

Veri Doğruluğu

TimeSync sistemi uçuş kontrolcüsünü, kamerayı, GPS modülünü, RTK modülünü ve drone üzerindeki fiziksel yükleri sürekli olarak uyumlu hale getirir.

Gizlilik Modu

Gizilik gerektiren drone operasyonlarında, özellikle gece saatlerinde, tüm ışıklar DJI Pilot uygulaması aracılığıyla tamamen kapatılabilmektedir.

Güvenilir ve Sağlam

AES-256 Şifreleme

AES-256 şifreleme, veri aktarımınızı güvende tutar. Bu sayede kritik bilgilerinizin güvende olduğundan emin olursunuz.

Engel Kaçınma

Ön, alt ve üst kısımda bulunan sensörler ile güçlü FlightAutonomy sistemi sayesinde hassas kalkışlarda dahi çevredeki engellerden kaçınılarak güvenle uçuş yapılır.

Çarpışma Önleyici Çakar

Yeni üst ve alt çarpışma önleyici çakarlar ile V2 droneları düşük ışıklı ortamlarda görünür hale gelir ve ideal olmayan koşullarda bile çalışmayı daha güvenli hale getirir.

DJI AirSense

Dahili ADS-B alıcı ile DJI AirSense teknolojisi otomatik olarak kullanıcıya gerçek zamanlı olarak çevredeki uçak ve helikopter bilgilerini sunarak hava sahası güvenliğini sağlar.

Performansı Arttırmak İçin Opsiyonel Aksesuarlar

Manifold 2

DJI’ın dahili bilgisayarı Manifold 2 ile hayallerinizi gerçekleştirin. Robotik operasyonlarınızı sınırlarınızın ötesine taşımak ve drone çözümlerinizi özelleştirebilmek için Manifold 2’nin esnekliğini ve genişletilebilirliğini kullanın.

Matrice Serileri İçin D-RTK 2 Mobil İstasyon

Global uydu navigasyon sistemlerini destekleyen ve gerçek zamanlı değişken doğrulama sağlayan D-RTK 2 Mobil İstasyon ile santimetre seviyesinde hatasız veri elde edin.

Yukarı Yönlü Gimbal Bağlantısı

Yukarı yönlü gimbalını kullanarak farklı hava perspektiflerinden veri toplamak için M210 V2 and M210 RTK V2 dronelarına uyumlu aksesuarları bağlayın.

Harici GPS Modülü

Ek cihaz ya da aksesuar bağlandığında ya da M210 V2’de yukarı yönlü gimbal kullanıldığında pozisyonlamayı daha hatasız yapabilmek için harici GPS modülünü kullanın.

DJI Pilot

DJI Pilot uygulaması özellikle kurumsal kullanıcıların DJI dronelarını kontrol edebilmesi ve özelleştirebilmesi için tasarlanmıştır. M200 V2’için özellikle yapılmış geliştirme ile DJI Pilot uygulaması en iyi performansı sunmak için uçuş kabiliyetini optimize etmektedir.

DJI FlightHub

DJI FlightHub, büyük ölçekli operasyonları etkili olarak ölçeklendirmek ve drone operasyonlarınızı için geliştirilmiş bir uygulamadır. M200 V2 serileri ile uyumludur ve uygulamayı var olan DJI drone filonuza entegre edebilir ve organizasyonlarınızdaki hava verilerini geliştirebilirsiniz.

Filonuzu Geliştirin

Payload SDK

Özel çalışma ihtiyaçlarınız için görüntüleme ve robotik araçları geliştirin ve M200 V2 serisi dronelarınıza zahmetsiz bir şekilde entegre edin. TimeSync özelliği sayesinde üçüncü parti aksesuarlar, hassas coğrafi etiketleme için konum verilerini gimbal konektörünün merkezine sabitleyebilir.

Onboard SDK

Uçuş içi verileri analiz etmek ya da üçüncü parti cihazları bağlayabilmek için dahili bilgisayarı entegre edin.

Mobile SDK

Kişiselleştirilmiş mobil uygulamaları uçuş planlaması yapmak ve alanda veri toplamayı daha hızlı kolay ve tekrarlanır bir şekilde yapmak için tasarlanmıştır.

Tamamen Dayanıklı. Oldukça Uyumlu.