Sağlam Yapı. Etkili Çalışma.

Video

SSS

Matrice 300 RTK

Ticari Drone Alanında Yeni Standart

Matrice 300 RTK DJI’ın modern havacılık sistemlerinden etkilenerek ürettiği ve piyasaya sunduğu son ticari drone modelidir. 55 dakika uçuş süresi, ileri seviye yapay zeka özellikleri, 6 yönlü algılama & pozisyonlama gibi birçok etkili özelliğe sahip M300 RTK, akıllı özelliklerini, yüksek performansını ve rakipsiz güvenirliğini kombinleyerek sektörde standartları belirlemiştir.

15km Maks. Aktarım

55dk Maks. Uçuş Süresi

6 Yönlü Algılama & Pozisyonlama

Ana Uçuş Ekranı

IP45 Derecelendirme

-20°C, +50°C Arası Çalışma Sıcaklığı

Çalışma Sırasında Batarya Değişimi

İHA Durum Yönetim Sistemi

Üstün Performans

Geliştirilmiş Aktarım Sistemi

Yeni OcuSync Enterprise aktarım mesafesini 15km’ye kadar uzatır ve 3 kanallı 1080p video desteği sunar. Gerçek zamanlı olarak 2.4GHz ve 5.8GHz frekans değişimi ile yüksek müdahaleli ortamlarda daha güvenli uçuş, AES-256 şifreleme ile de güvenli veri aktarımı sağlanmaktadır.

15km

Aktarım Menzili

1080p

3 Kanallı Video

2.4/5.8GHz

Gerçek Zamanlı Otomatik Değişim

Geliştirilmiş Uçuş Performansı

Yeniden tasarlanmış uçuş gövdesi ve itiş sistemi tasarımı kullanıcılara zorlu koşullar altında dahi daha etkili ve stabil bir uçuş deneyimi sunar.

55dk

Maks. Uçuş Süresi

7/ms

Maks. İniş Hızı

7000m

Maks. İrtifa

15/ms

Rüzgar Direnci

23/ms

Maks. Hız

Çoklu Aksesuar Konfigürasyonu

M300 RTK’yı görevinize uygun bir şekilde özelleştirin. 3 farklı aksesuarı eş zamanlı olarak maksimum 2.7kg yük kapasitesine uygun bir şekilde dronunuza bağlayın.

İleri Seviye Yapay Zeka

Akıllı İnceleme

Canlı Görev Kaydı

Gelecekte yapılacak otomasyon incelemeler için drone hareketleri, gimbal oryantasyonu, fotoğraf çekimi ve odaklanma seviyesi gibi görev içerisindeki aksiyonları kaydederek görev örneği oluşturun.

Yapay Zeka Rastgele Kontrol

Rutin incelemeleri otomasyon haline getirin ve her zaman tutarlı sonuçlar elde edin. Dahili yapay zeka subjeyi tanır ve tutarlı çerçeveleme için otomatikleştirilmiş görevler içerisinde tanımlar.

Waypoint 2.0

65.635 farklı rota noktası yaratın ve bi ya da daha fazla aksesuar için, 3. parti aksesuarlar da dahil olmak üzere, her rota noktasında çoklu görevler atayın. Uçuş rotası planlaması ayrıca görevlerde esneklik ve etkili olma konuları için optimize edilmiştir.

Akıllı Pin & Takip

PinPoint

Tek dokunuşla objenizi ya da haritada bir noktayı seçin ve ileri düzey algoritmaların koordinatları hızlı bir şekilde hesaplasın. Objenin yeri diğer kumanda ile ya da DJI FLightHub gibi online platformlarda otomatik olarak paylaşılacaktır.

Akıllı Takip

Otomatik odaklanmanın stabil takip ve görüntüleme için aktif olduğu akıllı odaklanma fonksiyonu ile insan, araba ya da tekne gibi hareket eden objeleri tanımlayın ve takip edin. Takip edilen objenin dinamik lokasyonu diğer uzaktan kumanda ya da DJI FlightHub uygulaması ile paylaşılacaktır.

Havacılık Seviyesinde Durumsal Farkındalık

Ana Uçuş Görüntüsü teknolojisi ile uçuş, navigasyon ve engel bilgilerini pilotlara vererek daha güvenli ve etkili uçuşlar yapılmasını sağlamaktadır.


Drone irtifası, durumu ve hızı gibi bilgilerin yanı sıra rüzgar hızı ve yönü gibi çevresel bilgiler gösterilmektedir.

Pilotlar ayrıca dronun hangi yöne gittiğini, pozisyonunu, PinPoint bilgisini ve başlangıç noktası yönünü canlı olarak gözlemleyebilmektedirler. Engel haritası sayesinde uçuş sırasında dronun etrafında bulunan engelleri görsel hale getirerek pilotların daha iyi bilgilendirilmesi sağlanmaktadır.

İleri Düzey Çift Kontrol

Güvenlik ve Güvenirlik

Güvenebileceğiniz Güçlü Bir Sistem

Uçuş güvenliği ve drone stabilitesi için DJI Pilot uygulaması aracılığıyla özelleştirebileceğiniz 40 metreye varan saptama menziline sahip çift görüntülü ve ToF sensörler dronun 6 yönünde de bulunmaktadır. Karmaşık çevre koşullarında bile 6 yönlü algılama ve pozsiyonlama sistemi sayesinde uçuş ve görev güvenliği sağlanmaktadır.

Drone Filonuz İçin Profesyonel Bakım

Yeni entegre Sağlık Düzenleme Sistemi, sistemlerin anlık durumunu, bildirim kayıtlarını ve ön arıza teşhisi kılavuzunu göstermektedir. Ayrıca sistem içerisinde dronun uçuş kayıtları, süresi, ilk çalışmasından bu yana katettiği toplam mil ve drone bakım kılavuzunu da görebilirsiniz.

Daha Güvenli Uçuşlar İçin Yedekleme Sistemleri

M300 RTK’nin dahili yedek sistemi, görevlerinizde beklenmeyen durumlarda kritik görevlerin devamlılığını sağlayabilmektedir.

Her Zamankinden Daha Uyumlu

IP45

Kendisi Isınabilen Batarya

-20°C – +50°C

Çarpışma Önleyici Çakar

AirSense ADS-B Alıcı

DJI Pilot

DJI Pilot kurumsal kullanıcıların dronelarının gücünü tamamıyla kullanabilmesi için tasarlandı. M300 RTK için özel olarak yapılan geliştirmeler ile DJI Pilot uygulaması, uçuş kabiliyetlerini optimize ederek sınırlarınızı zorlamanızı sağlar.

DJI FlightHub

DJI FlightHub, drone operasyonlarını tek uygulamadan kontrol edebileceğiniz bir yazılımdır. M300 RTK ile uyumludur ve var olan DJI filonuza geçmiş havacılık verileriniz ile birlikte entegre edebilirsiniz.

Sağlam Yapı. Etkili Çalışma.