Sınırlarınızı Aşın

DJI Care

SSS

Mavic Air 2

48MP Photo | 4K/60fps Video

10km 1080p Video Aktarımı

34dk Max Uçuş Süresi

FocusTrack

HDR Fotoğraf | Video | Panorama

8K Hyperlapse

4K/60fps Video

4K/60fps kalitesinde yaratıcı çekimlerde kolayca ustalaşın. D-Cinelike renk profili post-prodüksiyon aşaması için daha fazla veri saklamaktadır. HEVC (H.265) video kodlayıcısı daha az bellek kullanarak daha fazla veri barındırırken çekimlerinizin detaylarını ve dinamik menzilini korumaktadır.

HDR Video

Kendiliğinden Dinamik

Mükemmel HDR videonun sırrı yüksek performanslı Quad Bayer görüntü sensöründedir. Tek katman diyafram seviyerlini farklı alanlara dağıtır, ışıklı ve karanlık alanların çekimini doğru bir şekilde yapar. Görüntüler yüksek dinamik menzilli, renkli, dengeli ve çarpıcı olması için katmanlı bir yapıdadır.

48MP Fotoğraflar

1/2 inç CMOS sensör ile Mavic Air 2 etkileyici 48MP fotoğraflar çekebilmektedir. Hava fotoğrafçılığı deneyiminizi bir üst seviyeye taşımaya hazır olun

48MP kamera, zoom yapsanız dahi yüksek megapiksel sayısı sayesinde canlı detayları korur.

SmartPhoto

Optimize Çekimler

Mavic Air 2, optimum sonucu elde etmek için alan tanıma ile entegre edilmiş SmartPhoto, HyperLight ve HDR özelliklerini tek yerde toplamıştır. Alan tanıma özelliği farklı kamera değerlerini birçok alan için optimize eder ve gün batımı, gökyüzü, çimen, kar ve ağaç gibi objeleri akıllı tanıma özelliği ile destekler.

HDR Panorama

Büyük Resmi Görün

Mavic Air 2 DJI’ın en ileri panorama modunu kullancılara sunuyor. Daha yüksek dinamik menzil ile renkler daha canlı ve oldukça doğrudur.

Sinematik Çekimler Yapın

Mavic Air 2 ilgi çekici sonuçlar elde etmeniz için güçlü kamerayı akıllı özellikler ile bir araya getirdi. Yaratıcı hava fotoğrafçılığı hiç bu kadar kolay olmamıştı.

FocusTrack

Göklere Hakim Olun

Profesyonel düzeyde kaliteli çekimleri FocusTrack ile elde edebilirsiniz. Active Track 3.0, Spotlight 2.0 ve Point of Interest 3.0 gibi takip modlarını barındıran bu özellik sayesinde yaratıcılığınızı bir üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

8K Hyperlapse

Zaman ve Hareket

Mavic Air 2 zamanı ve uzayı saptırabilmeniz ve bu sayede etkileyici çekimler elde etmeniz için 8K’da Hyperlapse desteklemektedir. Daha iyisi ise bu çekimlere karmaşık post prodüksiyon süreçlerinden geçmeden ulaşabilmenizdir. Free, Circle, Course Look ve Waypoint modlarından birisini ve çekim alanınızı seçin; gerisini DJI Fly uygulamasına bırakın.

Quickshots

Hayal Gücünüzü Kullanın

Sinematik video klipleri otomatik olarak Quickshots özelliği ile çekin. birkaç dokunuşla Mavic Air 2 profesyonel seviye çekimler için rotayı planlar ve uçuş yapar. Müzik, efektler ve filtreleri hikaye taslaklarıyla birlikte kullanabilir; bu sayede başyapıtlarınızı sosyal medyada direkt olarak paylaşabilirsiniz.

Etkileyici İçerikler İçin Güvenli Uçuş

OcuSync 2.0 ile dronunuzun kamerasından 10km menzile kadar direk olarak canlı 1080p FHD çözünürlükte görüntü alabilirsiniz. Bu sayede daha özgür bir şekilde uçuş yapabilir; mükemmel çekim için daha temiz görüntü elde edebilirsiniz.

2.4/5.8GHz Çift Frekans Bandı

Güvenilir Sinyal Gücü,
Güvenli Uçuş

Mavic Air 2 2.4/5.8GHz çift frekans bantlı iletişim desteğiyle ile gerçek zamanlı bir şekilde müdahalenin en az olduğu en iyi kanala otomatik olarak geçer. Bu özellik karmaşık ortamlarda cihazınızın müdahalelere karşı koyma kabiliyetini geliştirir ve uçuş güvenliği sağlar.

Batarya ve Uçuş

Daha Fazla Uçun

Sport modunda maksimum 68km hızda 34 dakikaya varan etkileyici batarya gücü ile aradığınız o mükemmel çekimi yapabilmek için daha uzun süreli uçuşlar yapabilirsiniz.

Engellerden Kaçınma

Daha Güvenli Uçun

Mavic Air 2 çevreyi ileri, geri ve aşağı yönlü olarak algılar. Yardımcı ışık ile görünürlük artar ve engellerden kaçınmak için ekstra güvenlik sağlar. Bu sayede limitlerinizi istediğiniz gibi zorlayabilirsiniz.

İleri düzey pilot asistan sistemi(APAS) 3.0 karmaşık senaryolarda güvenilir engel kaçınma ve hassas takip için ileri seviye haritalandırma teknolojisi kullanmaktadır. Engellerden kaçınma performansı ve otomatik uçuş planlama özellikleri güvenliği ve özellikleri arttırmak için geçmiş jenerasyonlarına göre geliştirilmiştir.

DJI Fly Uygulaması

Kolayca Düzenleyin

DJI Fly uygulaması video düzenleme sürecini zahmetsiz bir hale getiriyor. DJI Mimo uygulamasındaki düzenleme özellikleriyle entegre çalışarak manuel ayarlara, ileri düzey fonksiyonlara ve şablonlara erişebilir; saniyeler içinde profesyonel kompozisyonlara imza atabilirsiniz.

Uzaktan Kumanda

Pilotlar İçin Tasarlandı

Yeni tasarım uzaktan kumanda daha konforlu tutuş için ergonomik tasarıma ve etkileyici olarak 240 dakikaya varan batarya ömrüne sahiptir. Yeni kıskaçlar ile akıllı telefonların kumandaya bağlanması daha hızlı ve kolaydır. Entegre antenler kullanıcı deneyimini büyük ölçüde olumlu olarak arttıracaktır.

Aksesuarlar

Yaratıcılığızı Üst Seviyeye Taşıyın

ND Filtreler

En İyi Seçenekler

Mavic Air 2 diyaframı kontrol edebilmeniz ve daha yaratıcı olabilmeniz için iki ND filtre seti sunmaktadır. ND 16/64/256 seti örtücü hızını ayarlamak ve ekstrem ışık koşullarında, ND 4/8/32 seti de düşük ISO değerlerinde bile canlı görüntüler elde edebilmeniz içindir.

Sınırlarınızı Aşın