Güzel Anlarınızı Havalandırın

Video

SSS

DJI Mini 2

Hayatınız boyunca en az bir kez ziyaret etmeniz gereken birçok yer var. Bu seyahatlerinize eşsiz bir perspektif eklemek için DJI Mini 2’yi de maceralarınızda yanınıza alın.

Hafif & Katlanabilir

31dk Uçuş Süresi

10km Aktarım Menzili

Seviye 5 Rüzgar Direnci

4K Video

Akıllı Modlar & Quickshots

Yükte Hafif, Uçuşa Hazır

DJI Mavic Mini ailesinin yeni üyesi ne kadar hafif? 249 ağırlığıyla, avcunuzun içine sığan bir elma kadar ağırlığa sahiptir. Kompakt ve uygun olmasıyla Mavic Mini 2 favori anlarınızı mükemmel bir şekilde kaydeden ideal bir seyahat arkadaşıdır.

Küçük Ama Etkili

Sezgisel ve ileri düzey özelliklerinin portatif bir çerçeve içerisinde toplanması sayesinde Mavic Mini 2 nerede ne zaman olursanız olun özgür çekim alanı sunmaktadır. Uçsuz bucaksız bir kumsalda ya da aile toplantısında çekimde olun, Mini 2 hepsinin üstesinden kolaylıkla gelecektir.

Güçlü Performans

Küçük Olabilir Ama Oldukça Güçlü

31 dakikalık maksimum batarya ömrü ile DJI Mini ailesinin yeni üyesi mükemmel çekimi ortaya çıkarmak için ihtiyacınız olan zamandan fazlasını size sunar.

Mini 2 29-38kmh hızındaki rüzgarlara direnç gösterebilir ve 4000m yüksekliğe ulaşabilir. Bu sayede çekimler rüzgarlı bir sahil şeridinde ya da Alp dağının yükseklerinde olsa dahi stabilize olarak kullanıcılara sunulur.

OcuSync 2.0 Video Aktarımı

Dünyanızı Gösterirken Limitleri Ortadan Kaldırın

Yeni Mini 2 10km’ye kadar HD video aktarımı desteklemektedir ve mükemmel anti-müdahale kabiliyetine sahiptir. Bu sayede kullanıcılara daha uzağa uçuş yapabilme ve daha temiz görüntü alma imkanı verilmektedir.

Mükemmel çekimlerle en iyi anılarınızı yeniden hatırlayın.

Etkileyici Görüntü Kalitesi

4K Kamera ile 3 Eksenli Gimbal

Hafızanızdan tekrar tuşuna basar gibi.

Gökyüzündeki 12MP kameranın etkileyici içerik sunacağı kesindir. 4K/30fps video ve 3 eksenli motorize gimbalı ile yeni Mavic Mini 2, pilotluğunuz ne kadar maceracı olursa olsun hassas ve benzersiz görüntü kalitesi sunacaktır.

4x Zoom

Hayalinizdeki çekimi tam anlamıyla gerçekleştirin.

QuickShots

Hava fotoğrafçılığında hızla yükselin.

Birkaç dokunuşla DJI Mini ailesinin yeni üyesi, otomatik olarak profesyonel seviye video kaydına başlar ve direkt olarak sosyal medya mecralarında paylaşır. İster acemi ya da deneyimli bir pilot olun DJI Fly uygulaması çekimlerinize müzikler ve filtreler ekleyerek etkileyici sonuçlar sunar.

Geliştirilmiş Fotoğraf

En iyi fotoğraflarınızı paylaşmak için beklemeyin.

DJI Fly uygulaması akıllı dahili fotoğraf optimizasyonu özelliğine sahiptir. Uygulama otomatik olarak, fotoğraf indirildikten sonra görüntü kalitesini arttırır ve detayları canlı bir şekilde ortaya çıkarır.

Bulutların arasında yaratıcılığınızı basitleştirin ve ulaşabileceğiniz harika çekimler yapın.

Etkileyici İçerikler İçin Basitleştirilmiş Uçuş

DJI Mini 2 akıllı özellikleri ve kullanıcı deneyimini dikkatlice optimize etmiştir. Akıllı eve dön, otomatik kalkış ve hassas yükselme özellikleri ile çalışmak her zamankinden daha güvenli ve modern hale getirilmiştir. Oyun alanınız gökyüzü olduğunda imkanlar sınırsızdır.

Direkt İndirme & Hızlı Düzenleme

Çok kolay.

Uçuş Noktaları

Yeni maceralar keşfedin.

Nereye uçacağınızdan emin değil misiniz? Nerede kalkış yapacağınıza karar vermek artık baş ağrıtan bir durum değil. DJI Fly uygulaması ile rotanızı önceden belirleyin. Belki rota üzerinde başka bir drone ilgilisi ile yollarınız kesişir.

Geniş Aksesuar Seçenekleri

Her Duruma Göre Uygun Ekipmanlar

Güzel Anlarınızı Havalandırın