DJI Mavic Mini, DJI’ın bugüne kadar ürettiği en hafif ve portatif drone modelidir. 249g ağırlığı ve 30 dakikaya varan uçuş süresiyle Mavic ailesinin yeni üyesi Mini, yaratıcılığını göklere çıkarmak isteyenlerin yeni tercihi olacaktır.

Kutu İçerisinde:

Mavic Mini, uçuşa başlamak için ihtiyacınız olan her şeyi bünyesinde barındırmaktadır. Kutu içerisinde aşağıdaki listede bulunan parçaları görebilirsiniz;

Parça Mavic Mini Mavic Mini Combo
Mavic Mini x1 x1
Uzaktan Kumanda x1 x1
Akıllı Batarya x1 x3
Pervane(çift) x1 x3
Micro USB Kablosu x1 x2
Gimbal Koruyucu x1 x1
RC Kablosu(Micro-USB bağlantısı) x1 x1
RC Kablosu (Lightning bağlantısı) x1 x1
RC Kablosu(USB-C bağlantısı) x1 x1
Kontrol Çubukları(çift) x1 x1
Yedek Vida x6 x18
Tornavida x1 x1
360° Pervane Koruma / x1
Çift Yönlü Şarj İstasyonu / x1
DJI 18W USB Şarj Cihazı / x1
Taşıma Çantası / x1

Öne Çıkanlar

Hızlı Edit & Paylaşma

Mini’yi yeni DJI Fly uygulamasıyla eşleştirerek müthiş video ve fotoğraflar çekebiilir; bu çekimlerinizi uygulama aracılığıyla editleyebilirsiniz. Video ve fotoğraf düzenleme konusunda yeniyseniz hiç sorun değil! Birçok taslak arasından seçim yaparak çekimlerinizi kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Düzenleme kısmı sona erdikten sonra tek tık ile içeriklerinizi sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

Stabilize Gimbal Kamera

Mavic Mini günlük maceralarınız için canlı ve hassas 2.7K Quad HD videolar çekebilmesi için 12MP kameraya ve 3 eksenli mekanik gimbala sahiptir.

CineSmooth: Üst Düzey Hassasiyet

Yeni CineSmooth moduyla hassas geçişler konusunda emin olabilirsiniz. Videolarınıza ekstra hassasiyet katmak için dar ya da karmaşık alanlarda Mavic Mini ile uçuş yaparken cihazınızın hareketlerini daha yumuşak hale getirin.

QuickShots Özelliği İle Öne Çıkın

Mini’nin QuickShot modları Drone, Circle, Helix ve Rocket gibi karmaşık sinematik hareketlerle birkaç tıklama sayesinde sahnenin yıldızı olun. Çekimi bitirdikten sonra sosyal medyada otomatik olarak oluşturulmuş kısa videolarınızı paylaşın.

Rahatlıkla Uçun

DJI Fly uygulamasındaki takip etmesi kolay uçuş kılavuzlarıyla öğrenmek istediğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz. Örneğin, “Return to Home” özelliğini kullanmak için özel “Home Point” nasıl oluşturulur?” ya da “Mavic Mini’nin sensörleri nasıl doğru bir şekilde kalibre edilebilir?” sorularının yanıtlarını kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Bu sezgisel ve kullanımı kolay uygulama ile başlangıç seviyesinden profesyonel düzeye kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Maceralarınızda Sizinle

249g ağırlığıyla Mini, oldukça hafif ve portatiftir. Bu tasarımı sayesinde bazı ülke kanunları gereğince kayıt ya da ehliyet gibi konulara tabi tutulmayabilmektedir.

Uygun Fiyatlı

Maceralarınızda daha yarartıcı bir dokunuş arıyorsanız ya da drone dünyasına katılmayı düşünüyorsanız 2999 TL’lik ön sipariş fiyatı ile Mavic Mini oldukça iyi bir tercih olacaktır.