Sınırların Ötesinde

Sınırların Ötesinde

Ürüne Git

Video

SSS

DJI Action 3

DJI Osmo Action 3 ile herhangi maceralarınızı sınırların ötesine taşıyın. Kolay yatay ve dikey montaj için hızlı açılan bir tasarıma ve ayarlamaların yanı sıra çekilen görüntüleri oynatmanın zahmetsiz kontrolü için ön ve arkada tam renkli dokunmatik ekranlara sahiptir. Soğuğa dayanıklılık, pil ömrü ve su geçirmezlik konularındaki ek geliştirmelerle, harekete geçmek için daha iyi bir zaman olamaz.

4K/120fps – Süper Geniş FOV

Hızlı Dikey Bağlantı

Soğuğa Dayanıklı ve Uzun Ömürlü

HorizonSteady

16m Su Geçirmezlik

Çift Dokunmatik Ekran

Yeni Hızlı Bağlantı Tasarımı

Dikey Çekime Hızlı Geçiş Yapın

-20 Dereceye Kadar Dayanıklı

150dk Batarya Ömrü

16m Su Geçirmezlik

Batarya

Soğuğa Dayanıklı ve Daha Uzun Ömürlü

-20°’ye Kadar Dayanıklı

Düşük sıcaklıklardan kim korkar? -20°C (-4°F) kadar düşük sıcaklıklarda 150 dakikaya kadar sürekli kayıt yapın. DJI Osmo Action 3, yalnızca soğuk havayla baş etmekle kalmaz aynı zamanda maceralarınızı geliştirir.

160dk’ya Varan Batarya Ömrü

Batarya ömrü maceralarınız kadar uzun sürer. Batarya kapasitesi sınırları, Action 3 ile 2,5 saatten fazla kullanıma izin vermek için daha da zorlandı. Tüm maceraları tek bir şarjla yakalayın.

Hızlı Şarj

Cihazınızın şarj olmasını beklemeyi bırakın. Action 3, hızlı şarj teknolojisini doğal olarak destekleyen ilk aksiyon kamerasıdır. Sadece 18 dakikada, yaklaşık iki saatlik çekim için yeterli olan %80’e kadar güç verilebilir.

Görüntüleme Sistemi

Kendinizi Daha İyi İfade Edin

4K/120fps

Her anınızı öne çıkarın. 4K/120 fps’e kadar çekim yapın ve deneyimlerinizi dinamik, inanılmaz derecede pürüzsüz ayrıntılarla yakalayın.

155° Süper Geniş FOV

Sınırsız çekim imkanı. 155° süper geniş FOV özelliği ile her maceranızı daha sürükleyici, çekici ve hatırlanır hale getirin.

Renk Sıcaklığı Kalibrasyonu

Gerçeğe yakın renkleri yakalayın. Action 3’ün renk sıcaklığı sensörü, tüplü dalış veya yüzeyin derinliklerine serbest dalış gibi karmaşık aydınlatma ortamlarında bile son derece doğru renkler için beyaz dengesini ve AE’yi akıllıca ayarlar.

EIS Modları

Tamamen Kapsamlı Stabilizasyon Sistemi

Yeni nesil akıllı stabilizasyon algoritması, her yönden kamera sarsıntısını etkili bir şekilde ortadan kaldırabilen RockSteady EIS’nin en son sürümünü destekler. 4K/120 fps’ye kadar kayıt yaparken kullanım imkanı sunar, istikrarlı ve sürükleyici bir birinci şahıs bakış açısı sağlar.
Bu akıllı sabitleme özelliği, her yönden kamera sarsıntısını ortadan kaldırmaya yardımcı olur ve hatta eğimi herhangi bir açıda yatay olarak düzeltir. Bu, ağır tümsekler ve 360° dönüşlerde bile görüntülerin yatay olarak düz kalabileceği anlamına gelir. Ayrıca, yatay olarak eğimi ±45° içinde düzelten ve sabit 4K/60fps video kaydını destekleyen HorizonBalancing’i etkinleştirebilirsiniz.

Hızlı Bağlantı Tasarımı

Her Şekilde Bağlayın

Güvenli ve Etkili

Sağlam bağlantılar için güçlü darbe direnci. Action 3’ün yenilikçi hızlı bağlantı tasarımı, güçlü manyetik kuvvet ve ek bir konumlandırma klipsinin kombinasyonu ile darbe direncini artırır. Bu, onu yüksek yoğunluklu senaryolar için fazlasıyla hazır hale getirir. Parçaları takmasının ya da çıkarmasının kolay olmasının yanı sıra yerleri ve aksesuarları hızla değiştirecek kadar esnektir.

Yatay Geçiş Yapın

Nasıl isterseniz o şekilde bağlantı yapın. Yatay-dikey koruyucu çerçeve, saniyeler içinde işleri değiştirmenize ve dikey çekim yapmanıza olanak tanır. Sadece ayırın, çevirin ve tekrar takın.

Koruma

Korkusuzca Çekim Yapın

16m Su Geçirmezlik

Kamera gövdesi, 16 metreye (52 feet) kadar derinliklerde kullanılmak üzere tamamen optimize edilmiştir ve ek aksesuarlara ihtiyaç duymadan su altı maceralarınızı zenginleştirir.

Son Derece Dayanıklı Cam

Düşmeye dayanıklı ve hidrofobik. Ön ekran, arka ekran ve lens koruyucu kapağın tümü, yalnızca aşınmaya ve çizilmeye değil, aynı zamanda 1,5 metreden düşmeye karşı dayanıklı olan yüksek mukavemetli Gorilla Glass ile yapılmıştır. Ayrıca, bu üç nokta, görüntü kalitesini etkilemeden suyu hızla iten hidrofobik kaplamaya sahiptir.

Kontrol

Yaratıcı Çözümler

Çift Dokunmatik Ekran

Ön ekran da dokunmatik. Ön ekran, vlog çekmek ve özçekimleri çerçevelemek için uygundur ve yaygın olarak kullanılan dokunmatik kontrol işlevlerini destekler. Parametre ayarlamaları, mod değiştirme veya video oynatma için artık kamerayı döndürmenize gerek yok.

Kamera yatay ve dikey yönler arasında değiştirildiğinde, kullanıcı arayüzü buna göre uyarlanır. Dokunmatik ekranlar ayrıca ıslak ellerle kolayca çalıştırılabilecek kadar hassastır.

Ses Komutları

Ekranları göremeseniz bile sezgisel kontrol. Hızlı geçiş düğmesine kısa basın ve kamera mevcut çekim modunu sesli olarak yayınlayacaktır. Kamera bir kaska veya görülmesi zor başka bir yere takılmış olsa bile, gerekli modu doğru bir şekilde seçebilir ve kaydetmek istediğiniz anı asla kaçırmayacağınızdan emin olabilirsiniz. Hatta çekim modu listesine beş adede kadar özel parametre seti ekleyebilirsiniz.
Sadece sesinizle kameranızı uzaktan kontrol edin. Ellerinizin meşgul olduğu senaryolar için ideal olan Osmo Action 3, yüksek tanıma oranıyla sesli komutları tanır ve ana bağlı kalmanızı sağlar.

Aksesuarlar

Geniş Aksesuar Seçenekleri ve Yaratıcı Çözümler

Sınırların Ötesinde

Satın Al