Dünyanızı Değiştirin

DJI Mimo

Özellikler

SSS

Osmo Mobile 3

Katlanabilir & Taşınabilir

Story Modu

Hareket İle Kontrol

ActiveTrack 3.0

Sport Modu

Hızlı Rotasyon

Titreşimin Önüne Geçin

Titreşimleri minimuma indiren 3 eksenli gimbalı ile Osmo Mobile 3 hassas ve stabil görüntüler sunar. Hafif ve uyumlu tasarımıyla hareketlerinize gerçek zamanlı olarak cevap verir.

Dinamik Tasarım

Katlanabilir Eğlence

Şık ve portatif tasarımı sayesinde Osmo Mobile 3’ü istediğiniz her yere götürebilirsiniz. 405g ağırlığıyla oldukça taşınabilir, hafif ve maceralarınızda sırt çantanıza atabileceğiniz kadar uygundur. Bekleme modunda gimbal katlıyken telefonunuzu kullanabilmenize ve sonrasında çekime yeniden hızlı bir şekilde dönmenize olanak tanır.

Katlıyken Ölçüleri:
157 x 130 x 46 mm

Ağrlık:
405g

Ergonomik Tutacak

Akıllı tasarımı ile Osmo Mobile 3 uzun süreler boyunca kullanıcıları yormadan kullanılabilmektedir. Konforlu tutacak, avuç içinize mükemmel bir şekilde oturur ve bu şekilde limitlerinizi aşabilirsiniz.

Kavrama Açısı:
15°

Sizin Hikayeniz, Sizin Zamanınız

Story Modu ile eşsiz anlarınızı yaratıcı bir şekilde çekin ve kolayca paylaşın.

Hyperlapse Çekimler

Elektronik Görüntü Stabilizasyonu(EIS) ve gimbal stabilizasyonunun güçlü kombinasyonu sayesinde Hyperlapse videolar çekmek oldukça kolay. Eşsiz Hyperlapse videolar çekerken ActiveTrack 3.0’ı aktif ederek özneyi çekim esnasında takip edebilirsiniz.

ActiveTrack 3.0

Hızlı gerektiren sahnelerin çekiminde sadece tuşa dokunun, el işareti yapın ya da akıllı telefonunuzdan takip etmesi için çekim yapacağınız özneyi seçin. ActiveTrack 3.0, derin öğrenme ve bilgisayar görüntü algoritmaları ile ortak çalışarak hassas ve güvenilir takip teknolojisi sunmaktadır.

Hareketler ve Selfieler

Kayda başlamak ya da selfie çekmek için tek ihtiyacınız el hareketleridir. Ön ve arka kamera hareket kontrolü algılayabilmektedir. Bu sayede toplu ya da tekil çekimlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Sport Modu

Hızlı aksiyonların çekimini daha da kolaylaştırmak için Osmo Mobile 3 ile Sport modu yeniden tasarlanmış ve algoritmalar tamamen optimize edilmiştir. Dinamik hareketlerin yoğunlukta olduğu etkinliklerde hiçbir anı kaçırmayın.

Tek Elle Kontrol Edin

Uygun düğmeler ve sezgisel fonksiyonları Osmo Mobile 3’ü tek el ile kulanımı kolay ve hareket özgürlüğü sağlayan güvenilir bir ekipman haline getirmektedir.

Kolay Kullanım

Zaman alan işlemlere elveda deyin. Osmo Mobile 3 M butonu ve deklanşör ile her açıdan çekim yapabilmektedir. Quick Roll gibi portre modundan manzara moduna kolay geçiş sağlayan kullanışlı özellikleri keşfedin.

Gelişmiş Ayarlar İçin Butonlar

Joyistik ve sezgisel tuş kombinasyonları sayesinde çoğu işlevi tek elinizle gerçekleştirebilir, hızlı menüye giriş yapabilirsiniz.

Dolly Zoom

Dolly Zoom çekimlerinize sinematik bir hava katmak için kullanabileceğiniz etkileyici bir yoldur. Özelleştirilebilir hıza sahip zoom ayarlayıcı ile ünlü “Hitchcock Efekti”ni mobil cihazınızla siz de gerçekleştirebilirsiniz.

DJI Mimo: My Moment

Osmo Mobile 3, çekim ve paylaşım yapmayı sevenlere hitap ediyor. Bu nedenle DJI Mimo’da bu şekilde geliştirilmiştir. Düzenleme araçları, taslaklar ve paylaşım platformu ile kullanıcılara ilham veren bir uygulamadır.