Yaratıcılığınızı Ortaya Çıkarın

Yaratıcılığınızı Ortaya Çıkarın

Ürüne Git

Video

SSS

Osmo Mobile 6

Osmo Mobile 6, yaratıcı özelliklerle dolu akıllı bir akıllı telefon sabitleyicisidir. Yalnızca kompakt ve katlanabilir olmakla kalmaz, aynı zamanda her an çekimler yapmak için açıldığında otomatik olarak çalışır. Dahili uzatma çubuğunu kullanarak dinamik açılar ve mükemmel özçekimler elde edin. Kullanım kolaylığı için akıllı özellikler ve kılavuz hizmetinizdedir. DJI Mimo uygulaması, verimli çekim yapma, düzenleme ve paylaşmayı kolaylaştırarak unutulmaz her anı yakalamanıza olanak tanır.

3 Eksenli Stabilizasyon

Hızlı Başlatma

Portatif & Katlanabilir

ActiveTrack 5.0

Dahili Uzatma Çubuğu

Tek Dokunuşla Düzenleme

Anında Çekim Yapmaya Başlayın

Kompakt & Portatif

Osmo Mobile 6’nızı heyecan verici maceralara taşıyın. Kompakt ve katlanabilir tasarımının muhafazası kolaydır ve hızlı açılan manyetik telefon tutucusu ile telefon kılıfınızı çıkarma zahmetine girmeden yola çıkabilirsiniz. Her an çekim yapmaya veya bir aramayı yanıtlamaya hazırsınız.

Hızlı Başlatma

Osmo Mobile 6, açar açmaz çalışır. Eşleştirilmiş bir akıllı telefonu taktıktan DJI Mimo uygulaması otomatik olarak açılır ve ilham gelir gelmez çekime başlamanıza olanak tanır.

3 Eksenli Stabilizasyon

3 eksenli sabitleme ile etkileyici ve hayranlık uyandıran pürüzsüz, kayıpsız, hareket halinde kreasyonlar yakalayın. Osmo Mobile 6, güçlü, kararlı, sarsıntısız sonuçları parmaklarınızın ucuna getirmek için DJI’nin gelişmiş stabilizasyon teknolojisini entegre eder.

Oldukça Şık

Yeni Slate Grey rengi şık, düzgün ve leke tutmaz. Geliştirilmiş ergonomik tasarımı ve kaymayı önleyici tutuşu ile Osmo Mobile 6, elinize rahatça oturur.

Hassas Kontroller

Dahili gösterge paneli sayesinde pil seviyesini, sistem durumunu kolayca kontrol edin ve gimbal modları arasında geçiş yapın. Çekim ihtiyaçlarınızı karşılamak veya yaratıcı öğeler eklemek ve dört mod arasında geçiş yapmak için M düğmesine basın.

Takip modunda, kamera görüntüsü gimbalın pan ve tilt hareketlerini takip eder ve dönüşler sırasında sabit kalır. Bu mod, yukarı, aşağı ve çapraz çekim için mükemmeldir.
Kamera görünümü yalnızca gimbalın pan hareketlerini takip eder ve eğimler ile yuvarlanmalar sırasında sabit kalır; yatay çekim yapmak veya bir nesnenin etrafında hareket etmek için idealdir.
FPV modunda, gimbalın üç ekseni de ana gövdenin hareketini takip eder. Bu, öne çıkan yapılar, binalar veya heykeller gibi hareketsiz eserlerin dinamik çekimi için harikadır.
Kamera görünümünün dönüşünü kontrol etmek ve dinamik çekim oluşturmak için joystick’i sola veya sağa itin. İtme, çekme ve yüksek açılı hareketleri kameraya almak için mükemmeldir.

Kontrol Etmek İçin Çevirin

Osmo Mobile 6’nın yeni yan kontrol halkası ile zoom ve odaklamayı zahmetsizce ve akıcı bir şekilde kontrol edin. Esnek kompozisyonlar üretmek için kontrol halkasını döndürerek odak uzunluğunu ayarlayın ve hassas bir şekilde yakınlaştırın ya da uzaklaştırın. Daha da fazla sinematik kontrol için kontrol halkasının yanına bir kez basarak manuel odaklamaya geçin.

Akıllı Özellikler Hizmetinizde

Akıllı Gimbal

Timelapse, Motionlapse ve Hyperlapse ile zamanı ve mekanı kontrol edin. Basit Motionlapse şablonlarıyla güzel anları etkileyici kliplerle harmanlayabilirsiniz.
Telefonunuzla dinamik gişe rekorları kıran çekimler oluşturmak üzere görsel efektleri esnetmek veya sıkıştırmak için ‘Move In’ ve ‘Move Out’ modlarını kullanın.
Hareket kontrolü, selfie veya grup fotoğrafı çekmeyi kolaylaştırır. Bir fotoğraf çekmek veya bir video başlatmak hiç bu kadar uygun olmamıştı.
Yaratıcı çekimler için bu üç pano modunu deneyin: 3×3, 240° veya CloneMe. Deneyin, farkı göreceksiniz.

Dahili Uzatma Çubuğu

Herkesi resme dahil edin. Dahili uzantı, kimsenin dışarıda bırakılmadığı anlamına gelir. Herhangi bir çekime daha fazla arkadaş, evcil hayvan veya muhteşem manzara ekleyin. Daha yüksek veya daha düşük açılardan dinamik özçekimler yapın. Yaratıcı olasılıkları genişletmek için çubuğu uzatın.

Hızlı Portre Moduna Geçiş

Anahtar düğmesine iki kez basarak yatay ve dikey mod arasında sorunsuz geçiş yapın.

Osmo Mobile 6 İle Her Şey Kontrolünüz Altında

Anı Yakalayın

ActiveTrack 5.0, daha uzun mesafelerde daha kararlı izleme için tamamen yükseltildi. Geliştirilmiş sürüm, ön kameranın yana dönen veya dönen nesneleri izlemesine olanak tanır.

Kamp, seyahat veya sokak çekimi olsun, gimbal, çekimlerinizi daha sinematik yapmak için konuyu otomatik olarak ölü noktada tutar.

Öne Çıkan Vloglar

Kötü aydınlatma veya rahatsız edici gürültü konusunda endişelenmeyin. DJI OM Fill Light Telefon Kelepçesi ve DJI Mic ile her duruma hazırsınız ve içeriğinizi yeni seviyelere yükseltmek için donanımlısınız.

DJI Mimo

Yeni başlayanlar bile bir profesyonel gibi içerik oluşturabilir. Kamera görünümünde, hızlı bir şekilde başlayabilmeniz için sezgisel talimatlar ve kılavuzların olduğu öğretici içerikler, diğer özelliklerden önce göze çarpar.

DJI LightCut

DJI Mimo uygulamasından yapay zeka destekli tek dokunuşla düzenleme ve bir dizi özel video şablonu içeren LightCut uygulamasına geçin. Çekimden işlemeye kadar, yeni içerik oluşturucular için gerçekten kolay olan tek duraklı bir çözümdür.

Geniş Aksesuar Seçenekleri

Yaratıcılığınızı Ortaya Çıkarın

Satın Al