Çünkü Hayat Büyük!

Saklamak istediğiniz anılarınızı nasıl kayda alıyorsunuz? DJI’ın en küçük 3 eksenli stabil, kompakt ve akıllı el kamerası Osmo Pocket ile her anınızı sinematik hatıralar haline getirin. Sadece saniyeler içinde DJI Osmo Pocket, yaşadığınız anları istediğiniz her yerde ve zamanda paylaşabilmenize olanak tanır.

DJI Mimo

Özellikler

SSS

Osmo Pocket

Oldukça Küçük. Son Derece Hassas

Osmo Pocket DJI’ın, en küçük 3 eksenli el gimbalıdır. Gerçek zamanlı olarak hareketlerinizi stabil hale getirirerek videolarınızın sinema sahnesinde çekim yapıyormuş gibi görünmesini sağlar.

Gimbal Stabilizasyonu

Elektronik Stabilizasyon

Optik Görüntü Stabilizasyonu

Sınırsız Hayal Gücü için Güçlü Bir Araç

Osmo Pocket tüm önemli anlarınızı mükkemel görüntüler haline getiriyor. 1/2.3-inç sensör, 80° FOV ve f/2.0 diyafram ile muazzam fotoğraflar çekebiliyor. Her zaman paylaşmaya değer görüntüler ortaya çıkarmak için 4K/60fps 10Mbps video ve 12MP 1.55 μm fotoğraf çekebilmektedir.

Sensör

Video

Piksel Boyutu

Maksimum Batarya Ömrü

Ezber Bozan Tasarım Geleneği

Osmo Pocket DJI’ın modern teknolojiye olan yaklaşımını güçlü bir şekilde yansıtmaktadır. Sarsıntısız çekim gerektiren anlarda kolayca ulaşabilmeniz için akıllı telefonunuz, cüzdanınız ya da diğer günlük eşyalarınız kadar kompakt bir tasarıma sahiptir.

Mekanik Gimbal

DJI tarihindeki en küçük 3 eksenli gimbalı üretebilmek için mühendisler, mikro ölçekli bir süreç izlemişlerdir. Bu, minyatürize edilmiş mekanik stabilizasyon platformu ve fırçasız motorlar her zaman kullanıcılara incelikle ayarlanmış gimbal kontrolü sunmaktadır.

Sessiz Soğutma Sistemi

Mükemmel performans için Osmo Pocket, fansız ve pasif soğutma sisteminden yararlanmıştır. Bu sistem ile ısı eşit bir şekilde dağılır; bu sayede uzun ve sürekli performans sağlanır.

Tek Elle Kullanılabilir

Ter karşıtı, kaymayan tutacak, dahili dokunmatik ekran ve düğmeler kullanıcılara hızlı ve tek elle kullanılan kullanıcı arayüzü ile kolayca modlar ve ayarlar arasında geçiş yapabilmelerini sağlıyor.

Mimo: My Moment

Osmo Pocket, çekim ve paylaşım yapmayı sevenlere hitap ediyor. Bu nedenle DJI Mimo’da bu şekilde geliştirilmiştir. Düzenleme araçları, taslaklar ve paylaşım platformu ile kullanıcılara ilham veren bir uygulamadır.

Anlatılacak Yeni Hikayeler

Story modu, istediğiniz her zaman kaliteli ve profesyonel videolar ortaya çıkarabilmeniz için çekim şablonları ve kamera hareketlerinden oluşan kombinasyonları kullanır. Özel olarak tasarlanmış filtreler ve sesler, çekimlerinize eşsiz bir dokunuş katar. DJI Mimo da çekim, düzenleme ve paylaşma süreçleri sırasında en iyi dostunuzdur.

Gelişmiş Seçenekler

Osmo Pocket sezgisel özellikleri ve düzenleme konusunda kontrolü tamamen kullanıcıya bırakabilmesiyle fotoğrafçılık deneyiminizi artırıyor. Pro modu diyafram, ISO ve örtücü hızı gibi özellikleri ayarlayabilmenize olanak tanır. Post-prodüksiyon sürecinde kullanıcıların daha özgür davranabilmeleri için RAW formatında fotoğraflar D-Cine video çekimlerini de kullanıcılara sunar.

Güçlü Düzenleme Programları

DJI Mimo, yaptığı çekimlere profesyonel bir dokunuş eklemek isteyen kullanıcılar için tasarlandı. My Story özelliği tek dokunuşla videolarınıza şablonlar, filtreler, müzikler ve etiketler eklemenizi sağlamaktadır.

Düzenleme

Müzik

Filtre

Paylaş