SSS

Özellikler

ROBOMASTER S1

Öğrenerek Kazanın

DJI RoboMaster S1, ilgililerin ve öğrenmeye açık kişilerin robotlarını kendilerinin yapıp geliştirebildiği eğitsel bir üründür. DJI’ın her sene düzenlediği RoboMaster robot turnuvasından esinlenerek S1 kullanıcılara bilim, matematik, fizik, ve programlamanın derinliklerine inmelerini ve bu şekilde robotlarına akıllı özellikler ekleyebilmelerini sağlamaktadır.

46 Adet Programlanabilir Bileşen

6 Adet Programlanabilir Yapay Zeka Modülü

Düşük Gecikmeli HD FPV

Scratch & Python Kodlama

4 Çeker Çok Yönlü Hareket

Akıllı Zırh

Çoklu Savaş Modları

İnovatif Uygulayarak Öğrenme

Kazanmak İçin Tasarlandı

S1’in tasarımı, etkili makine yapısının çarpıcı bir örneğidir. Güçlü özelliklere sahip RoboMaster S1 ile yaratıcılığın sınırlarını zorlayarak limitlerinizin üstüne çıkın ve kazanın!

Akıllı Kontrolcü

Akıllı kontrolcünün sahip olduğu güçlü işlemci sayesinde aynı anda düşük gecikme, HD görüntü aktarımı, yapay zeka ve programlama fonksiyonlarını aynı anda gerçekleştirebilmektedir. Ayrıca kumandadan gelen komut sinyallerini de sorunsuz bir şekilde aktarmaktadır.

Ateşleyici

S1’in ateşleyicisi kızılötesi ışıklar ve jel boncuklar için ateşlenirken LED ışıklarını yakmaktadır. Mükemmel savaş simülasyonu için ses efektleri ve doldurma harekeleri de eklenmiştir. Güvenliği arttırmak için mermiler zararsız jelden üretilmiştir ve atış oranı ve açısı ayarlanabilir hale getirilmiştir.

2 Eksenli Mekanik Gimbal

Gimbalın sapma/yükleme rotasyon menzili 540° × 65° olması FPV kameralar için geniş görüş alanı sunmaktadır. Dahili direkt fırçasız motorlar IMU ve gelişmiş algoritmalar ile birlikte çalışarak ±0.02° içerisinde gimbal hareketlerinde titreşim kontrolü sağlar; daha hassas görüntü geçişleri ve kontrol deneyimi sunar.

Mecanum Tekerlekler

S1, hassas kontrol ve çok yönlü hareket kabiliyeti sağlayan Mecanum tekerlekler ile birlikte gelmektedir. Ön aks süspansiyonu kullanım sırasında ekstra çok yönlülük katmaktadır.

Yüksek Performanslı Motor

S1, entegre 250 mN•m torka sahip FOC ESC’li özelleştirilmiş M3508I motora sahiptir. Doğrusal manyetik sensörler ve ileri düzey algoritmalar hassasiyet için kapalı devre kontolü sağlamaktadır. Ek güvelik mekanizmaları mükemmel stabilizasyon sağlamaktadır.

Akıllı Hassas Zırh

Altı adet akıllı zırh S1’e gelen jel kapsüllerini ya da kızılötesi ışınları algılar. Hakem sistemi çarpma bilgisini analiz eder ve oyun esnasında gerçek zamanlı olarak iletir.

Uygulayarak Öğrenin

DJI Robomaster S1 dijital dünya ve gerçeklik arasında köprü olurken; soyut teorileri pratik uygulamalarla hayata geçiriyor. S1 Scratch ve Python programlama dillerini destekleyerek kullanıcıların matematik, fizik ve yapay zeka teknolojileri ile ilham verici bir şekilde kendilerini geliştirmelerine olanak tanımaktadır.

Scratch & Python Programlama Dilleri

S1 Scratch ve Python programlama dillerini desteklemektedir. Bu özellik ile ister kodlamaya yeni başlamış olun isterseniz orta düzeyde; yeteneklerinizi bir üst seviyeye çıkarmanıza yardımcı olacaktır.

Sınırsız İmkanlar

46 farklı özelleştirilebilir parçaya* sahip olan S1 kullanıcılara inovasyon için limitsiz seçenekler sunarken, cihazınızın kapasitesini geliştirme üzerine eğlenceli öğrenim olanağı sağlıyor. Özelleştirilmiş akseuarları destekleyen 6 adet PWM port ile robotik dünyanın sınırsız olanaklarıyla tanışabilirsiniz.

*Resimde gösterilen aksesuarlar resmi aksesuarlar değildir ve sadece ilustrasyon amacıyla kullanılmıştır.

Otomatik Kontrol İle Tanışın

4Trafik ışıkları ya da bina gibi çevresel öğeleri yaratmak için görsel işaretçi özelliğinden yararlanarak S1’lerine karmaşık görevler yaptırmak isteyen kullanıcılar kendi programlarını yazabilir, otomatik sürüş gerçekleştirebilirler. 6 adet programlanabilir yapay zeka modülleri ile robotik kontrolün de dahil olduğu matematik prensiplerini ve hareket mekaniklerini keşfedin. Yapay zeka teknolojisini S1 ile ayrıntılı bir şekilde öğrenme şansını yakalayın.

Dünya Sizin Arenanız

Yeteneklerinizi sergileyeceğiniz arenanızı istediğiniz yerde istediğiniz zamanda oluşturun ve eşi benzeri bulunmayan FPV deneyimini çoklu oyun modlarında yaşayın. Yaşadığınız deneyimleri tek tuşla kaydedebilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

RoboMaster Uygulaması

Özel RoboMaster uygulaması ile çoklu platform interaksiyonları ve birçok operasyon methodları, zengin eğitsel kaynaklar ve mücadele modlarıyla desteklenmektedir.

Fonksiyonlar ve oyun modları iOS, Android ve Windows’da bulunmaktadır. RoboMaster uygulaması da kullanıcılara aynı anda farklı sistemlerde birlikte oynayabilmelerine olanak tanımaktadır.

S1 bilgisayar ya da mobil cihaz ile dokunmatik, konsol veya jiroskop yoluyla kontrol edilebilmektedir.

RoboMaster uygulaması ile programları kolayca yazın ve arkadaşlarınızla paylaşarak uygulayın.

Yarışın

Özel pistinizde rakiplerinizle mücadele edin. Görsel işaretçiler yardımı ile yüksek hız gibi özel becerileri keşfedin ya da cihaz üzerindeki tareti kullanarak diğer yarışmacılarla mücadele edin ve kazanın.

Aksiyonu İzleyin

DJI RoboMaster S1 ile sürükleyici sürüş deneyimini FPV perspektifinden yaşayın.

Herkese Açık Yarışma

Bu karşılaşmada sadece bir kişi kazanabilir. Öne geçmek ve rekiplerini saf dışı bırakmak için S1’in özel yeteneklerini ve akıllı zırhını ustaca kullanmak önemlidir.

Özel Yetenekleri Ortaya Çıkarın

Herhangi bir karşılaşmada zeka, güç kadar önemlidir. S1 kullanıcılara özel kodlama yoluyla eşsiz özellikleri ortaya çıkarmalarına, rakiplerine sürpriz özellikler ile üstünlük sağlamalarına olanak tanımaktadır. Yeni eğitsel konsepti ile S1 öğrenmenin eğlenceli yollarını kullanıcılara gösteriyor.