Zenmuse Z30

Mesafeleri Aşın

Video

SSS

Zenmuse Z30

Operasyonları için oldukça önemli olan bilgilere etkili bir şekilde ulaşmak isteyen kurumlar için hava platformu her geçen gün önemli bir noktaya ulaşmaktadır. 30x’e varan optik zoom ve 6x’e varan dijital zooma sahip DJI Zenmuse Z30 ilk entegre hava kamerası olmasının yanında bezersiz görüntü verisi sunmaktadır. Artık kurumlar bilgiyi personellerini ve ekipmanlarını tehlikeye atmadan, uzak mesafelerde bulunsalar dahi görüntüleri hızlı bir şekilde elde edebilmektedir.

DJI Matrice serisi yapısına mükemmel bir şekilde uyum sağlayan Zenmuse Z30 ilk çalışmasından itibaren DJI’ın akıllı özelliklerinden de faydalanabilmenize olanak tanıyacaktır.

Uygulama Alanları

Baz İstasyonu İncelemeleri

Zenmuse Z30 ile daha hızlı ve güvenli baz istasyonu incelemeleri yapın. El ile yapılan incelemelere ya da uzaktan yapılan incelemelerde meydana gelen kazalara artık son. Ekstra yolculuklar yapmak ya da ekstra iş gücü kullanmamak için çekimlerinizi merkez istasyona gönderin.

Rüzgar Türbini İncelemeleri

Personel ya da ekipmanlarınızı riske atmadan hasar tespit çalışmalarınızı gerçekleştirin. İncelemesini yapacağınız objenin etrafında 360° daire hareketi yapması için dronunuzu ayarlayın.

Yangınlarla Mücadele

İlk müdahale ekipleri artık hızlı bir şekilde bir alanın genel bir görünümünü elde edebilir ve 30x yakınlaştırmayı kullanarak operasyonlarında kullanılmak üzere doğru ve özel veriler için ayrıntıya inebilirler.

Matrice İle Uyumlu

Z30’u mevcut Matrice tabanlı hava sisteminize uyarlamak, entegre tasarımı sayesinde kolaydır. Kamerayı yuvaya monte edin ve kalkışa hazırsınız.

Zenmuse Z30, mesafeyi 3,1 mil (5 km) kadar artırmak için teknik sınırların üzerine çıkarak DJI Lightbridge 2 ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Entegre kontrolcü ve akıllı algoritmalar, gecikmeyi azaltarak ve görüntü doğruluğunu artırarak kablosuz HD görüntü aktarımı için yeni bir standart belirler.

Zenmuse Z30

Mesafeleri Aşın