Zenmuse Z30

Mesafeleri Aşın

İletişim

Video

SSS

Zenmuse Z30

Operasyonları için oldukça önemli olan bilgilere etkili bir şekilde ulaşmak isteyen kurumlar için hava platformu her geçen gün önemli bir noktaya ulaşmaktadır. 30x’e varan optik zoom ve 6x’e varan dijital zooma sahip DJI Zenmuse Z30 ilk entegre hava kamerası olmasının yanında bezersiz görüntü verisi sunmaktadır. Artık kurumlar bilgiyi personellerini ve ekipmanlarını tehlikeye atmadan, uzak mesafelerde bulunsalar dahi görüntüleri hızlı bir şekilde elde edebilmektedir.

DJI Matrice serisi yapısına mükemmel bir şekilde uyum sağlayan Zenmuse Z30 ilk çalışmasından itibaren DJI’ın akıllı özelliklerinden de faydalanabilmenize olanak tanıyacaktır.


Zenmuse Z30, 30x optik zoom, 6x dijital zoom ve yapılan özelleştirmelerle toplamda 180x’e varan odaklanma değeri ile piyasada bulunan en güçlü entegre zoom kameralarından birisidir. Baz istasyonu ya da rüzgar türbinleri incelemelerinde kullanıcılara yapının, kabloların, modüllerin ve bileşenlerin detaylı görünümünü sunar. Sonuç itibariyle yakın uçuş yapmadan belirli bir uzaklıktan rahat ve güvenli bir şekilde incelemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

TapZoom özelliği ile tek dokunuşla kamera ekranında incelenmesi gereken objeyi seçerek daha hatasız görsel veri elde edebilirsiniz. Zenmuse Z30 otomatik olarak odak uzunluğunu daha geniş bir açı sunmak için ayarlar ve bu sayede dakikalara sığan bir veriyi saniyelere indirgeyebilirsiniz.

Yüksek güçlü zoom, sistem içindeki herhangi bir hareketin büyütülmesi demektir ve bu anlamda stabilizasyon yüksek derecede önemlidir. Bunun için Z30, DJI’ın önde gelen stabilizasyon teknolojisini kullanmaktadır. Bu sayede her zaman aslına uygunluk açısından uzun menzilli incelemeyi mümkün kılar.

Uygulama Alanları

Baz İstasyonu İncelemeleri

Zenmuse Z30 ile daha hızlı ve güvenli baz istasyonu incelemeleri yapın. El ile yapılan incelemelere ya da uzaktan yapılan incelemelerde meydana gelen kazalara artık son. Ekstra yolculuklar yapmak ya da ekstra iş gücü kullanmamak için çekimlerinizi merkez istasyona gönderin.

Rüzgar Türbini İncelemeleri

Personel ya da ekipmanlarınızı riske atmadan hasar tespit çalışmalarınızı gerçekleştirin. İncelemesini yapacağınız objenin etrafında 360° daire hareketi yapması için dronunuzu ayarlayın.

Yangınlarla Mücadele

İlk müdahale ekipleri artık hızlı bir şekilde bir alanın genel bir görünümünü elde edebilir ve 30x yakınlaştırmayı kullanarak operasyonlarında kullanılmak üzere doğru ve özel veriler için ayrıntıya inebilirler.

Matrice İle Uyumlu

Z30’u mevcut Matrice tabanlı hava sisteminize uyarlamak, entegre tasarımı sayesinde kolaydır. Kamerayı yuvaya monte edin ve kalkışa hazırsınız.

Zenmuse Z30, mesafeyi 3,1 mil (5 km) kadar artırmak için teknik sınırların üzerine çıkarak DJI Lightbridge 2 ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Entegre kontrolcü ve akıllı algoritmalar, gecikmeyi azaltarak ve görüntü doğruluğunu artırarak kablosuz HD görüntü aktarımı için yeni bir standart belirler.

Zenmuse Z30

Mesafeleri Aşın

İletişime Geçin