Inspire 2 2017-11-08T00:18:36+00:00

INSPIRE 2

ALGI VE KORUNMA

SSS
Video Galeri
Özellikler
Satın Al
Loading...

EFFICIENT WORKFLOW

SPOTLIGHT PRO MODU

Spotlight Pro modu tek bir pilotun bile karmaşık ve dramatik bir şekilde açılar yakalayabilmesini sağlayan çok güçlü bir akıllı takip modudur. Uçuş sırasınca görsel takip algoritmalarını kullanarak objeye tam anlamıyla kilitli bir şekilde hedefi takip edebilmenizi sağlar. Eğer gimbal dönüş açısının limitlerine ulaşırsa drone otomatik olarak açısını değişerek hedef objenin kadrajdan çıkmamasına yardımcı olur.

Spotlight Pro iki farklı moda sahiptir. Quick Mode (Hızlı Mod) ve Composition Mode ( Komposizyon Mod). Hızlı modda takip edilecek olan hedef objeyi işaretleyerek takibe başlanır, kompozisyon modunda hedef obje hem seçilir, hemde takip pozisyonu ayarlanabilir. Spotlight Pro Tap Fly ( Dokun Uç), Waypoint (Uçuş Noktaları), ve Point of Interest ( orta nokta takibi ) modlarındada kullanılabilir.

AKILLI UÇUŞ MODLARI

In addition to Spotlight Pro, a range of other intelligent flight and shooting modes are available. Obstacle avoidance is optimized when using Point of Interest*and Waypointmodes, making complex shots simple and repeatable. Also available are QuickSpin, TapFly and ActiveTrack, to simplify challenging shots.

*Coming soon.

Dokun ve Uç

2 yönlü FPV kamera anlık pozisyon takibini asıl video kamerasının görselinden ayırır ve Inspire 2 ye daha etkili bir kullanım sağlar. FPV kameranın bulunduğu ekranda Dokun ve Uç modunda istenilen yöne doğru ekrana dokunarak asıl video kamerayı serbest bir şekilde istediğiniz açıları yakalayarak çekim yapabilirsiniz.

Aktif Takip

Aktif takip modunda inspire 2 hedef objesinin ne olduğunu algılayabilir. Örneğin; İnsan dan bisiklete, bisikletten arabaya, arabadan bir deniz aracına kadar. Takip profilleri bu algılamaya göre değiştirilerek daha etkili bir takip yapılmasına yardımcı olur.

AKILLI EVE GERİ DÖNÜŞ SİSTEMİ

Ön ve aşağı engel tanıma sensörleri inpire 2 ye gerçek zamanlı harita bilgisini kullanarak engellere karşı kendi rotasını belirlemesine yardımcı olur. Eğer görüntü aktarım sinyali koparsa ve akıllı eve geri dönüş özelliği açıksa, Inspire 2 kendi orijinal rotasına göre eve dönüş sağlayabilir. Eve geri dönüş sırasında Inspire 2 herzaman birincil kamerasını kullanarak 200 Metre geriden engelleri tanıyarak kendi orijinal rotasyonunu en güvenli hale getirebilmektedir.

VİDEO AKTARMA SİSTEMİ

DJI Lightbridge teknolojisinin son güncellemesiyle, video aktarımını 7km uzaklığa kadar 1080p/720p kalitesinde yapabilmektedir. Ayni zamanda bu uzaklıkta, FPV kamerası da aktif görüntü aktarımı sağlamaktadır. Kullanıcılar 2.4ghz ve 5.8ghz frekansları arasında kolayca geçiş sağlayarak en verimli kullanımı yakalayabilirler.

GÜÇLÜ UÇUŞ PERFORMANSI

GELİŞTİRİLMİŞ GÜVENİRLİK

Inspire 2 ikili IMU sensör ve barometrelere sahip. Bu IMU sensör ve barometreler sayesinde sistem güvenli bir şekilde çalışabilmektedir.

Yeni engel tanıma sistemi Inspire 2 ye engelleri uzaktan tanımlayarak olası kazaların önüne geçiyor.

Çift batarya sistemi, uçuş sırasında herhangi bir bataryada oluşabilecek sorun sonucu tek batarya ile uçuşu devam ettirip güvenli bir şekilde iniş yapılmasına yardımcı olmaktadır.

OPSİYONEL AKSESUARLAR

A series of powerful DJI accessories help improve work efficiency and give filmmakers more creative opportunities.

DJI CINESSD Station

The DJI CINESSD Station is used to connect the DJI CINESSD into a computer for fast, efficient file transfer.

DJI CINESSD

DJI CINESSD uses an NVMe logical device interface specification, features four PCI Express*1 ports and supports FAT32/exFAT*2 file formats. It comes in 120GB,240GB and 480GB. When using a 240GB or 480GB CINESSD, the Inspire 2 can record videos at write speeds of up to 4.2Gbps, providing enough data to meet demanding filmmaking needs.

Inspire 2 Activation Key of RAW & Apple ProRes

Inspire 2 Activation Key of RAW & Apple ProRes allow CineCore 2.0 to record in CinemaDNG and Apple ProRes. These are available for purchase separately and allow the Zenmuse X5S camera to produce the exact file type needed for individual post-production requirements.

*Maximum video resolution is subject to DJI CINESSD capacity. Refer to the Licensing page for details.

SATIN AL

Tüm Alışverişlerinizde Hediye Çeki Kazanabilirsiniz! Kapat