Hayal Gücünü Serbest Bırak

SSS

OSMO ACTION

Çift Ekran

RockSteady

4K HDR Vidyo

8x Slow Motion

UHD Kalite

Su Geçirmez

Aksiyonun İçinde

Sahneyi çek ya da sahnenin içindeki kişi ol, hiç farketmez. Osmo Action’ın çift dokunmatik kontrol ekranı ile kolayca kontrolü elinde tut. Öndeki keskin renkli ekran sayesinde, öz çekimlerde kolayca kamera açısını ayarlayabilir ve çekim modlarını seçebilirsin. Arkadaki Crystal-clear, hyper-responsive ekran sayesinde de çekimlerini güneş altında bile gerçek renklerde izleyebilirsin. Osmo Action’ın gelişmiş çift ekranı ile anı yakalamanızı bir hayli kolaylaştıracak.

Hareket İçin Üretildi

DJI, bir adım daha öne çıkarak, sinema sektörü için ürettiği gimbal ve stabilizasyon teknolojisindeki ediğindiği ar-ge bilgisi ile RockSteady Stabilizasyonu yarattı. RockSteady, EIS ile kompleks algoritmaları birleştirerek aksiyon ne kadar sıradışı olsa da stabil, sabit ve kusursuz görüntü kaydı sağlıyor.

RockSteady Kapalı

RockSteady Açık

HDR Video İle Daha Dinamik Detaylar

HDR Video kayıt modunda, mükemmel renkleri keşfedin. HDR Video modu karanlık ve aydınlık alanlar arasındaki renk geçişlerinin kaybolmamasını sağlıyor.

En İyi Çekiminizi Yapın

Osmo Action, yüksek kalitedeki kamerası ile saniyede 100mbps değerinde 4k/60fps görüntülere olanak sağlar. Mükemmel kalite ve keskinlikteki görüntüler ile çektiklerinizi izlerken anı tekrar yaşayacaksanız.

Yaratıcı Çekim Modları

Farklı Özellikleri Keşfedin

8x Slow Motion

Yükleniyor…

Özel Diyafram Ayarları

Yükleniyor…

Timelapse

Yükleniyor…

Zamanlı Çekim Modu

Yükleniyor…

Hayat Beklemez. Siz de Beklemeyin!

Action OS gelişmiş işletim sistemi, sunduğu hızlı ve kolay arayüz deneyimi ile hızlı erişim tuşları ve çift dokunmatik ekran işini hızlandıracak. Sana anı yaşamak kalacak!

11m Su Geçirmez

Suya karşı korumalı contaları ve hydrophobic kasa kaplamaları ile 11 metreye kadar su altındaki en iyi eşlikçiniz!

3 Katmanlı Koruma

Lens önündeki 3 katmanı sayesinde Osmo Action, güneş yansımaları ve ışık kırılmalarını önleyerek akıcı ve kaliteli görüntü kaydeder.

-10°C Sıcaklığa Dayanıklı

Osmo Action için özel üretilen bataryalar -10 Derece sıcaklığa kadar size eşlik edecek.

%16 Daha Etkili Soğutma

Dikkatlice tasarlanmış sıcaklık transfer sistemi sayesinde, cihazda oluşan sıcaklık hızlıca dışarıya atılır; bu sayede uzun süre çekim yapabilmenize olanak tanır.