Osmo Mobile 2 hassas çekimler yapabilen, yüksek çözünürlüklü sinematik panorama çekimler yapmanıza olanak tanıyan akıllı telefon kamera sabitleyicisidir. Eliniz titrese ya da sarsılsanız dahi DJI’ın 3 eksenli gimbal teknolojisi ve SmoothTrack özelliği ile cihazınız sarsıntıları algılar ve her zaman sabit ve sinematik görüntüler çekmenize olanak tanır. Providyo DJI Yetkili Satış Mağazası ve Tavsiye Edilen Servis Noktası olarak ön siparişte olan Osmo Mobile 2 hakkında bilgiler derledik.

Çok Yönlü

Osmo Mobile 2 hafif ve taşınabilir olması ayrıca gün boyu rahatlıkla kullanılması için dayanıklı işlenmiş naylondan üretilmiştir. İki yönlü mobil kelepçeler landscape ve portre modları arasında rahatlıkla geçiş yapabilmenize olanak tanıyarak ihtiyacınıza en uygun tam ekran çekim alanını elde etmenize yardımcı olur. Bunlara ek olarak ¼ inçlik vidalama desteği ile favori fotoğraf ekipmanlarınıza uyumlu hale getirerek Osmo Mobile 2’yi çok yönlü bir yapı haline getirmiştir.

Kullanımı Kolay

Kolay kontroller mobil cihazınızın kamerasına entegre edilmiş ISO ve diyafram gibi özelliklerin ayarlarıyla profesyonel kamera gibi kullanmanıza olanak tanıyor. Yeni zoom kaydırma butonu akıllı telefonunuzun kamerasını tutacaktan konrol etmenizi sağlıyor. Buna bağlı olarak “dolly zoom” gibi çekim tekniklerini film çekimindeymişsiniz gibi uygulayabiliyorsunuz.

Uzun Ömürlü

Güçlü sabit batarya sistemiyle, Osmo modeline göre 3 kat daha fazla, 15 saate kadar çekim yapmanızı sağlıyor. Yeni USB portu da siz çekim yaparken powerbank görevi görerek cihazınızı şarj ediyor.

Yaratıcı

DJI GO mobil uygulamasıyla akıllı fotoğraf ve video modlarını aktif edebilir daha yaratıcı ve profesyonel görünen çekimler yapabilirsiniz. Videograflar, haraketli objelerin çekimlerinde ActiveTrack modunu, dramatik hızlandırılmış çekimler için Hyperlapse modunu kullanabilir; Youtube ve Facebook gibi sosyal medya alanlarında canlı kaliteli yayınlar yapabilirsiniz. Fotoğrafçılar da Panorama, Long Exposure ve LightTrail modlarını kullanarak yaratıcılıklarını artırabilirler.

DJI Osmo Mobile 2 hakkında merak ettikleriniz ve ön sipariş için bize Facebook sayfamızdan ya da buradan ulaşabilirsiniz.