OSMO+

Hareket Halindeyken Zoom Yapın

İleri Düzey Sabitleme

Osmo+’da ileri seviye sabitleme teknolojisi kullanılmıştır. Ne kadar hareket ederseniz edin her şartta kendisini sabitleme amacıyla optimize edilmiştir.

Hareketli Selfieler

Hareketli selfie çekerken odak uzunluğunun yarım metrede olması sizin, kameranın odak noktasında olduğunuzu gösterir.
Deklanşöre sadece üç kez basın ve hareketli selfieler çekmeye başlayın.

Detaylı Panorama

Çerçeveletmek isteyeceğiniz büyük ve detaylı manzara panoramaları çekin. Panorama fonksiyonu otomatik bir şekilde 9 adet fotoğraf çekip birleştirerek size istediğiniz o harika fotoğrafı sunar.

Uzun Pozlama

Tripod olmadan bile keskin ve canlı uzun pozlama değerlerine sahip çekimler yapın. Osmo+’da bulunan stabilizasyon sistemi kamerayı sabit tutarak uzun pozlanmış görüntüler elde etmenizi sağlar.

Güçlü Kamera

FlexiMic ile ses kalitesi artırılmış, canlı 4K/30fps ya da 1080p/100fps slow motion çekimler yapın. Ek olarak, 12 megapiksel görüntü kalitesinde RAW formatlı fotoğraflar çekin.

Aksesuarlar

Osmo+ her koşulda cihazınızı kullanabilmeniz için ihtiyacınız olan ek ekipmanları da desteklemektedir.

Daha Yakından Bakın

Objelere Osmo+ ile daha önce hiç yakınlaşmadığınız kadar yakınlaşın. Entegre zoom kameralı, DJI’ın ilk avuçiçi gimbalı HD kalitesinden ödün vermeden 22mm ile 77mm aralığındaki odak uzunluğu sağlamaktadır. Ayrıca, 7x zoom’a, 3.5x optik ve 2.5x dijital kayıpsız zoom*, sahiptir.

*Dijital kayıpsız zoom sadece 1080p çekimlerde kullanılabilir.

Hızlandırılmış Çekim

Osmo+ zamanın akışını her zamankinden daha kolay çekmenizi sağlar. Sadece kamera hareketinin başlangıç ve bitiş noktalarını işaretleyin ve başlat tuşuna basarak uzman ekipmanlara sahip olmanıza gerek kalmadan harika hızlı çekimler yapın.