RONIN M

Kendini Özgür Bırak. Dünyayı Kameraya Al.

 • Mükemmel derecede kompakt
  Oldukça Hafif
 • Kolay Toplama/Ayırma
  Rahat Taşıma
 • Akıllı ve Değiştirilebilir Batarya
 • Bluetooth Uygulaması
  Genişletilmiş Ayarlar
 • Kullanımı Kolay Ekipmanlar
 • Sonsuz Çekim Senaryoları
  Esnek Çözümler

Hızlı Kurulum ve Hassas Dengeleme

Zamandan kazanın ve 5 dakikanın altında kurulum yaparak profesyonel düzeyde stabil videolar çekmeye başlayın. Kameranızı Ronin M’e bağlayın, hızlıca kalibre edin ve düğmeye basın. Geliştirilmiş Otomatik Stabilizasyon Akoru teknolojisi her zamankinden daha hassas ve akor veya kalibrasyon süreçlerini herhangi bir alete gerek duymadan gerçekleştirmenizi sağlıyor. Kolay ve etkili.

Benzersiz Esneklik İçin Kolay Demonte

Neredeyse çalışacak alanınız olmayan yerlerde bile Ronin M ile çekim yapabilir; kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Üst tutacakları çevirerek boyutunu düşürebilir; değişik çekim kurulumları keşfedebilir ve saniyeler içinde kurulum yapabilir ya da demonte edebilirsiniz.

Yeni Magnezyum Çerçeve

Ronin M herhangi bir film setinde güvenle kullanımı için sağlamdır. Yüksek oranda sağlam ve sert magnezyum çerçeveler ile M modelinin sağlamlığı artırılarak ağırlığı da aynı oranda düşürülmüştür. Yapımı ve işlenmesi zor olan magnezyum kullanıcılara kolay manevra kabiliyeti, daha hatasız çekimler ve artırılmış özellikleri de beraberinde getirmiştir.

SmoothTrack Kontrolü

Tek operatör ile çalışılsa bile Ronin M, SmoothTrack teknolojisi sayesinde hareketlerinizi kameraya hassas bir şekilde aktarır. Kameranız, ne kadar hareketli olursanız olun tamamen stabil olarak istediğiniz yöne doğru hareket eder. SmoothTrack ayarları hızdan ölü noktaya veya kalkışa kadar tamamen özelleştirilebilir ve Tek Eksenli Takip Modu, SmoothTrack kameranızı yönetirken diğer iki ekseni kilitleyerek tek eksen ile hareket eder.

Sonsuz Çekim Senaryoları ve Esnek Çözüm

Herhangi bir kurulumla yapamayacağınız çekimler yapın. 3 operasyon modu arasında ayarlamalar, donanımsal düzenlemeler ve ikinci operatör olmadan, zahmetsiz bir şekilde geçişler yapın.

Underslung Modu

Underslung Modu

Ronin-M’i göğüs hizasında önünüzde tutun ve en yaygın modları kullanarak zahmetsiz ve rahat bir şekilde çekim yapın.

Upright Modu

Hafif olan Ronin-M’i göz hizasında ya da kaldırarak başınızın üzerinde kullanabilirsiniz. Bu mod araba sunroofu ya da kalabalık alanların üzerinden yapılacak çekimlerde oldukça kullanışlıdır.

Briefcase Modu

Briefcase moduyla kapıların arasından rahatça ilerleyerek ya da dar alanlarda kolay bir şekilde çekim yapabilirsiniz. Gimbalı dikey konuma getirip yanınıza aldığınızda evrak çantası boyutunda olduğunu göreceksiniz.

Akıllı ve Değiştirilebilir Batarya

Ronin-M’in akıllı ve değiştirilebilir bataryası sayesinde istediğiniz sahneyi gün boyunca çekin. Kompakt boyutu ve 3 saatlik uzun ömürlü bataryası ile yedek batarya sayesinde tüm gün çekim yapın. Aşırı şarj ve düşük batarya korumasının yanında özel hücre şarj dengesi mevcuttur. Assistant mobil uygulamasında ve LED ışıklarla bataryanızın güncel güç seviyesine de ulaşabilirsiniz.

Güçlü Motorlar. Hassas Kontrol

Ronin-M’in fırçasız motorları, hayal ettiğiniz yüksek performans için tasarlanmış olup, yüksek ölçüde hassas ve güçlü, çalışma esnasında da titreşim seviyesi az ve torku artırılmıştır. Endüstri lideri keskinlik her aksında bulunan Digital Absolute Positioning Encoders ile artırılmış ve (105⁰ yukarı, 165⁰ aşağı) ve roll (± 110⁰) olmak üzere daha geniş kontrol edilebilir hareket menziline sahiptir.

Sessiz Mod

Ronin-M’in fırçasız motorları, hayal ettiğiniz yüksek performans için tasarlanmış olup, yüksek ölçüde hassas ve güçlü, çalışma esnasında da titreşim seviyesi az ve torku artırılmıştır. Endüstri lideri keskinlik her aksında bulunan Digital Absolute Positioning Encoders ile artırılmış ve (105⁰ yukarı, 165⁰ aşağı) ve roll (± 110⁰) olmak üzere daha geniş kontrol edilebilir hareket menziline sahiptir.

İmkansız Çekimler İçin İkinci Operatör

Birinci operatör sette dolaşırken, kamerayı kontrol eden ikinci bir operatör ile hayal ettiğiniz görüntüleri çekebilirsiniz. Kamera hareketlerini, kamerayı taşıyan kişiden bağımsız olarak yönetebilir, iş bölümü sayesinde daha kompleks olan kamera hareketlerini tamamlar; mükkemmel çerçeveyi yakalarsınız.

Sağlam Destek Kolları

Artırılmış katılık, kamera plakasını tutmanızı sağlayan “U” şeklindeki tutacağın yapımında kullanılmış olan iyi derece magnezyum tarafından sağlanmıştır. Sadece DJI’ın büyük üretim imkanları ve uzmanlığı tarafından yapılmış olan tasarım, birçok parçanın bir araya getirilmesiyle oluşan sistem ile oluşabilecek hataların önüne geçer. Tutacaklar kullanıcılara parçaların çekim esnasında yerinden çıkması ya da gevşemesi gibi ihtimallerin olmaması sebebiyle stabil çekimlerin yanı sıra güven vermektedir.

Herhangi Bir Şeye Monte Edilebilir

Ronin-M’inizi geniş ekipman seçeneği ile evrensel bağlantı noktaları desteği sunan quick-release sistemi ile kolayca monte edin. Yukarıda bulunan parçayı kaldırın ve cihazınızı saniyeler içinde jipe, tripoda ya da herhangi bir şeye monte edin.

Cihazlarınıza Güç Sağlayın

Özel güç dağıtım kutusu önemli cihazlarınıza güç sağlarken kablo yoğunluğunu minimuma indirmektedir. İki adet regüle 12V P-taps, bir adet 500mAH tam boy USB bağlantısı ve DJI Lightbridge bağlantısı ihtiyacınız olduğunda istediğiniz cihaza güç sağlamanıza olanak tanır.

SATIN AL