RONIN-SC

Harekete Meydan Okuyun

Hafif olması ve üstün stabilizasyon özelliği ile DJI Ronin-SC kullanıcılara yaratıcı ve profesyonel çözümler sunan, aynasız kameralar için 3 eksenli bir kamera sabitleyicisidir.

SSS

Özellikler

RONIN-SC

Anı Yaşayın

Film yapımcıları ve içerik üreticileri için neredeyse her durumda kurulum ve açılış imkanları önem taşır ve Ronin-SC her ortamda çalışabilecek bir şekilde üretilmiştir. Magnezyum ve alüminyum ve dayanıklı kompozit materyallere sahip yapısı sayesinde güçlü performans sunmaktadır. Modüler, hızlı kuruluma uygun tasarımı Ronin-SC’yi kolaylıkla taşımanıza ve istediğiniz yerde muhafaza edebilmenize olanak tanımaktadır.

Gimbal Ölçüleri

220×200×75mm

Ağırlık

1.1kg

Maks. Batarya Ömrü

11saat

Geniş Uyumluluk

Ronin-SC, katı performans standartlarına cevap vermek için geniş çaplı kamera ve lens uyumluluğuna sahiptir. Yapılan zorlu testlerde SC, 2 kilogram ağırlık yüklendiğinde bile hassas ve sinematik videolar çekebilmiştir. Çoğu kamera markası için odaklama ve örtücü sezgisel, kullanıcı dostu kontrollere sahiptir.

Dinamik Stabilizasyon

Aksiyon dolu sahnelerde bile Ronin-SC mükemmel stabil görüntüler sunar. Sport modu Ronin-SC’nin stabilizasyonunu hızlı takiplerde, ani hareketlerde ve karmaşık sahnelerde korumak için her eksenin hassasiyetini arttırır.

ActiveTrack 3.0

ActiveTrack teknolojisi ilk olarak Ronin serisinde ortaya çıkmıştı. Kameranın üzerinde monte edilmiş akıllı telefon, Ronin uygulaması ve Ronin-SC her zaman hassas gimbal hareketleri ve bakış açınıza uygun işler ortaya çıkarabilmeniz için uyumlu bir şekilde çalışabilmektedir.

Force Mobile

Ronin-SC kullanıcılara gimballarını kontrol etmelerinde yardımcı olacak yeni bir yöntemi beğenilerine sunmaktadır. Kullanıcılar yeni Ronin’i akıllı telefonlarının hareketine bağlı olarak kontrol edebilmektedir.

Açık Roll Ekseni Kolu

Roll ekseni üzerindeki kamera taşıma kapasitesini arttıran inovatif yapı sayesinde kameranın dahili ekranına olan engeli ortadan kaldırmaktadır. DJI’ın bu tasarımı ortaya çıkarmasının ardından piyasadaki diğer gimbal üreticileri de bu tasarımı benimsemiştir.

Limitsiz Pan Ekseni

Pan ekseni hareklerin devamlılığını sağlar ve daha hevesli çekimler için kamerayı rahatlatır. Sınırsız 360° roll gibi özellikler yapımcıların tamamen eşsiz çekimler yapmalarına olanak tanır.

Her Detayı Yakalayın

Düğmeler ve deklanşör önemli kontroller için oldukça ulaşılabilirdir. Genişletilmiş batarya tutacağı tutması kolay ve kaymayan bir yapıdadır.

Aksesuar Ekosistemi

Sürekli olarak genişleyen aksesuar seçenekleri ile daha da güçlenen Ronin-SC, film yapımcılarına ve içerik üreticilerine sonsuz hayal gücü sunuyor.