Bu yaz çok farklı olacak! Denize girmeyi ya da her sene gittiğin yerlerdeki eğlenceleri unut! Çünkü Mavic Air ile keşfedilecek bir sürü yer var…
Formu doldur. Kampanyaya katıl. Mavic Air kazanma şansını elde et! Bu yazı, çektiğin fotoğraflar ve sinematik videolar ile unutulmaz kıl. Kampanya videoları ve detaylar için ”@providyo” ve “@hayrettin” in sosyal medya hesaplarını takipte kal.

Providyo Yaz Çekilişi Hakkında

Türkiye’nin Tek Yetkili DJI Satış Mağazası Providyo’dan şanslı bir kişiye yaza girerken DJI’ın en yeni modeli olan Mavic Air hediye ediyoruz! Ayrıca mağazalarımızı ziyaret eden katılımcılara ürün alımlarında 10% indirim fırsatı!

Katılımcıları belirleyebilmemiz için sayfanın başında bulunan, katılım butonuna basarak çekiliş formunu doldur.

Her katılımcının bir kez form doldurma hakkı vardır. Bu yüzden kazananın doğru belirlenebilmesi için sosyal medyayı kullanıyor olması Providyo’nun ve Hayrettin’in  sosyal medya hesaplarını takip ediyor olması gerekmektedir.

Kazanan katılımcı eğer sosyal medya hesaplarını kullanmıyorsa yeni bir çekiliş yapılacaktır.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Bizi Takip Edin

Hayrettin’i Takip Edin

Çekiliş Nasıl Yapılacak?

Çekiliş, katılımcılara verilen katılım numarasına gore random.org sitesi üzerinden belirlenecektir. Kazanan katılımcı, Providyo’nun sosyal medya hesaplarından duyurulacaktır. Kazanan katılımcı, hediyesini almak için Providyo’ya ulaşmalıdır.

10% ‘luk İndirim Promosyonu Sadece Yirmi Katılımcı ile Sınırlıdır.