Her Şeyin Üstünde Görüntüleme

Video

SSS

Mavic 3

Efesanevi Hasselblad kamerayla mükemmel görüntüler elde edin ve çok yönlü engel algılama sistemi ile güvenli uçuşların tadını çıkarın. Mavic 3’te bulunan her geliştirme hava fotoğrafçılığı alanında standartları yeniden belirliyor. Şimdi Mavic 3 ile uçmaya başlayın ve her şeyin üzerinden görüntülemeyi keşfedin.

İki Kamera
Sınırsız İmkanlar

Hasselblad L2D-20c Kamera

Eski Efsane, Yeni İmkanlar

İkonik İsveç markası olan Hasselblad L2D-20c hava kamerasını kompakt tasarımının içerisine profesyonel seviye 4/3 CMOS senör ekleyerek sadece DJI Mavic 3 için tasarlamış ve üretmiştir. Titiz Hasselblad standartları, görüntüleme kalitesine yeni bir boyut kazandırmak için donanıma ve yazılım algoritmalarına uygulanmıştır.

20MP

Fotoğraf

12.8 Duraklı

Dinamik Menzil

f/2.8-f/11

Diyafram

24mm

Odak Uzunluğu

VDAF

Teknolojisi

Hasselblad Doğal Renk Çözümü

Mavic 3, deklanşöre tek dokunuşunuzla doğal ve canlı renklere sahip fotoğraflar elde edebileceğiniz Hasselblad Doğal Renk Çözümü sayesinde yılların getirmiş olduğu deneyimi zirveye çıkarıyor.

Kendisini Gösteren Sonuçlar

Hasselblad L2D-20c kamera sistemiyle profesyonel seviye sonuçlar ortaya çıkarın.

Yüksek dinamik menzil kullanıcılara yüksek ışıklı ve gölgeli alanlar arasında daha doğal bir geçiş sunarken, daha büyük bir derinlik algısıyla zengin görsel bilgisini korur.

Daha büyük sensör boyutu görüntülerinizin düşük ışık koşullarında dahi keskin çıkmasını sağlar.

Profesyonel Video Özellikleri

5.1K Video Kaydı
DCI 4K/120fps
Apple ProRes 422 HQ
10-bit D-Log

Mavic 3 sadece yüksek çözünürlüğe ve çerçeve hızızına sahip hava videoları çekmekle kalmaz ayrıca 1 milyar renge sahip 10-bit D-Log renk profiline sahip görüntüler de sunar. Bu sayede gökyüzü daha doğal renk geçişlerine ve detaya sahip olurken post prodüksiyon aşamasında daha esnek çalışma imkanı için gerekli veriler saklanır.

Mavic 3 Cine paketi sahip olduğu Apple ProRes 422 HQ kodlama sistemi 3772Mbps ile maksimum veri oranına sahiptir. Ek olarak dahili 1TB SSD destekler ve 10Gbps hızına sahip veri kablosu sayesinde profesyonel film ve içerik üretiminde kolaylıla kullanılabilmektedir.

Tele Kamera

Keşif Modu

Çekimlerinizi zahmetsiz bir şekilde takip etmenizi ve planlamanızı sağlayan tele kamerayı Mavic 3’te bulunan keşif modunu aktif ederek kullanın.

Sahne ya da obje çok uzaktayken tele kamerayı kullanarak zoom yapın ve zamandan kazanın; ya da objenizi rahatsız etmeden uzaktan çekim yapmaya devam edin.

Uçuş Performansı

Arttırılmış Güvenlik

Çok Yönlü Engel Algılama

Mavic 3 kullanıcıların kaza korkusu olmadan uçuş yapmalarına ve yapacakları çekimlere daha fazla odaklanmalarına olanak tanır. Çoklu geniş açılı görüntü sensörleri yüksek performanslı görüntü işlem motoruyla uyumlu bir şekilde çalışarak dronun çevresinde bulunan engelleri algılar ve bu engellerden kaçınarak güvenli uçuş rotaları oluşturur.

İleri Seviye RTH

İleri seviye RTH ile her zaman güvende olun. Bu güncellenmiş otomatik geri dönüş fonksiyonu Mavic 3’ü otomatik olarak başladığı noktaya ulaştırmak için uygun rotayı belirler, hızlı ve güvenli bir şekilde hedefe ulaştırır.

Kullanıcı tarafından aktif edilmiş olsun ya da sinyal kaybı yüzünden otomatik olarak devreye girsin. Mavic 3 yeterli ışık durumlarında kolay ve güvenli bir şekilde başlangıç noktasına ger dönebilir.

Sadece Uçuş Yapmayın. Eğlenin.

APAS 5.0

Mavic 3 çok yönlü engel algılama sistemi sayesinde müdahale olmadan gerçekleştirerek yapılacak uçuş ve çekimleri eğlenceli hale getiriyor. Uçuş sırasında karşınıza çıkacak çevresel etmenleri otomatik olarak algılayarak engellerden hızlı ve hassas bir şekilde kaçınıyor.

Karmaşık ortamlarda dahi yapacağınız her uçuşta eğlenin.

Engeller ile karşılaşsanız dahi hassas çekimler yapın.

O3+ Aktarım ve Ötesi

46dk

Uçuş Süresi

15km

Video Aktarım Menzili

1080p/60fps

Canlı Görüntü

Yüksek Keskinlik

Pozisyonlama Teknolojisi

Ek Özellikler

Wi-Fi 6 QuickTransfer

ActiveTrack 5.0

MasterShots

Her Şeyin Üzerinde Görüntüleme