HAKKIMIZDA

Yetkili Servis

DJI, TCL, Hypergear, Meross, Fitbit, Razer, Huawei, Naztech, Pico, Segway, Aqara ve Celly marka ürünlerin yetkili servis noktasıyız.

Yedek Parça

DJI ve TCL marka ürünlerin yedek parça tedarikçisiyiz.

Providyo & Bilkom Bilişim

Providyo, deneyimli kadrosu, DJI yetkili satış mağazaları ve yetkili teknik servisi ile Türkiye’nin ilk yetkili DJI mağazasıdır. Satış ve satış sonrası (garanti, teknik servis) hizmetlerinde DJI ile 100% entegre olarak çalışan Providyo, global DJI politikalarını takip etmekte ve müşterilerine bu politikalar uyarınca hizmet vermektedir.

Providyo DJI servisinden kazandığı deneyim ve birikimi diğer markalara da taşımış ve 2020 yılı itibari ile Koç Holding bünyesinde bulunan Bilkom Bilişim’in servis tedarik partneri olarak DJI, TCL, Hypergear, Razer, Meross, Naztech, Celly, Huawei ve Fitbit gibi dünyaca bilinen markaların da yetkili servisi olmuştur.

Sürekli gelişim ve büyüme hedefinde olan Providyo gerek iş ortaklarına gerekse de son kullanıcılara sunduğu hizmet kalitesini arttırmak için Türk Standartları Enstitüsünden TSE Hizmet Yeterlilik belgelerini tamamlayarak Türkiye’nin ilk ve tek TSE sertifikalı DJI servisi olmuştur.

Servis kapasitesini her geçen gün arttıran Providyo çizdiği iş vizyonu kapsamında paydaşlarına ve kullanıcılarına hızlı ve sorunsuz bir servis anlayışı ile hizmet etmektedir.