Hakkımızda

Providyo, deneyimli kadrosu , DJI Yetkili Satış Mağazaları ve Yetkili Teknik Servisi ile Türkiye’nin tek Yetkili DJI Mağazasıdır. Satış ve Satış Sonrası (Garanti, Teknik Servis) hizmetlerinde DJI ile 100% entegre olarak çalışan Providyo Global DJI politikalarını takip etmekte ve müşterilerine bu politikalar uyarınca hizmet vermektedir. Providyo satışın yanı sıra DJI Global tarafından Orta Doğu ve Afrika bölgesinde önerilen tek DJI Teknik Servisidir. Providyo mağaza sayısını arttırarak daha çok DJI müşterisine hizmet etmeyi amaçlamaktadır.

Providyo Türkiye’de ki Tek DJI Yetkili Satış Mağazası ve Yetkili Teknik Servisidir.

Müşteri Hizmetleri

“Üye girişi ile yapılan siparişlerde; tedarik kargo vb süreçler müşteri tarafından takip edilebilmektedir.

Cumartesi – Pazar günleri, tatil günleri olup, sevkiyatlar hafta içi değerlendirilmektedir.

Lojistik süreci Yurtiçi kargo tarafından gerçekleştirilmekte olup, tüm masrafları firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Tüm ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. BATARYALAR için garanti süresi DOA kapsamında 6 aydır.

Ürünlerimizde oluşacak herhangi bir problemde Providyo Yetkili Teknik Servisi’ne başvurmanız gerekmektedir.

E-mail yolu ile sipariş alınmamaktadır.

Birden fazla kampanya birleştirilemez.

Kampanyalar stoklarla sınırlıdır.

Providyo kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Alıcı, Satıcı’ya ait internet sitesinden elektronik ortamda siparişini yaptığı ürün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun, 29188 Sayılı Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği, 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 29457 Sayılı Elektronik Ticarette Hizmet Sağlayıcı ve Aracı Hizmet Sağlayıcılar Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince ilgili hükümlerin uygulandığını kabul ve beyan eder.

Satıcı gerekli gördüğü durumlarda, Alıcı’nın vermiş olduğu kişisel bilgiler ve fatura bilgileri gerçekle örtüşmediğinde, siparişi durdurma hakkını saklı tutar. Satıcı siparişte sorun tespit ettiği durumlarda siparişi iptal eder.

Sözleşmenin kurulduğu tarihte mevcut olmayan veya öngörülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen ya da tamamen yerine getirmelerini ya da bunları zamanında yerine getirmelerini olanaksızlaştıran durumlar, mücbir sebep (Doğal afet, savaş, terör, ayaklanma, değişen mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli ölçüde arıza, vb.) olarak kabul edilecektir.
Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların edimlerini yerine getirememelerinden dolayı herhangi bir sorumlulukları doğmayacaktır.

Sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından Satıcı sorumlu değildir. Buna istinaden Satıcı, internet sitesindeki ürün niteliğinden, görselden, sayfa dizaynından veya yasadışı yollarla internet sitesine yapılabilecek müdahaleler sebebiyle ortaya çıkabilecek tanıtım, fiyat hatalarından sorumlu değildir. Sistem hatalarına dayalı olarak Alıcı, Satıcıdan hak iddiasında bulunamaz.

Sipariş tarihinden itibaren 2 gün içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilir. Siparişlerin işleme alınma zamanı, siparişin verildiği an değil, kredi kartı hesabından gerekli tahsilatın yapıldığı ya da havalenin (EFT’nin) banka hesaplarına ulaştığı belirlenen andır.

Alıcı, sipariş vermekle birlikte sözleşme hükümlerini kabul etmiş sayıldığını ve sözleşmede belirtilen ödeme şekline uygun ödemeyi yapacağını kabul ve taahhüt eder.

Haklı bir nedenle sözleşme konusu malın tedarik edilemeyeceğinin anlaşılması ve/veya stok problemi ile karşılaşılması ve/veya ürün stok eşleşmezliği ve/veya ürün fiyat bedelinde değişiklik gibi durumlarda sipariş iptal edilebilir. Sipariş iptali halinde Alıcı’ya ürün bedel iadesi ivedilik ile ifa edilir.”

İletişim / Künye

“Refleks Mağazacılık İth İhr San Tic Ltd şti

Merkez: Halkapınar Mahallesi 1202 Sokak No:89 Konak/İZMİR
[email protected]
https://www.providyo.com.tr

Teknik Servis için lütfen 0216 334 0 354 numaralı telefonu arayınız.

Mesai Saatlerimiz
Hafta içi 09:00 – 19:00”

  Banka Hesap Numaralarımız

  HESAP ADI: REFLEKS MAĞAZACILIK İTH İHR SAN TİC LTD ŞTİ

  İŞ BANKASI: TR92 0006 4000 0013 4580 5530 13
  GARANTİ BANKASI: TR40 0006 2000 5460 0006 2977 12
  AK BANK: TR36 0004 6001 1088 8000 1291 13
  YAPI KREDİ BANKASI: TR81 0006 7010 0000 0049 6324 73

  İade, Değişim, İptal

  “Değerli Müşterimiz, providyo.com internet satış kanalımızdan vermiş olduğunuz siparişlerde 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun yükümlülükleri geçerlidir. Almış olduğunuz ürünlerde bir sorun olması ya da hoşnutsuzluk yaşamanız durumunda ne şekilde iade/değişim yapabileceğiniz aşağıda belirtilmiştir. Faturasız iadeler kabul edilmemektedir. Ürün faturası ile birlikte orijinal ambalajında, tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleri ile birlikte eksiksiz, kullanılmamış, fiziksel açıdan hasar görmemiş ve satın aldığınız durumda olmalıdır. İade talebiniz providyo.com tarafından incelenecek ve yukarıda belirtilen şartlara uygun ise gerçekleştirilecektir. İade onaylandığında ürün ücreti yasal süre olan 10 iş günü içerisinde ödemeyi yaptığınız ödeme kanalı ile tarafınıza yapılır. Bu süre, iade ettiğiniz ürünün providyo.com tarafından teslim alınması ile başlar. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak amacıyla tüm iadelerinizin iade gönderim ücreti tarafımızdan karşılanacaktır.
  1- Fatura arka yüzünde yer alan iade formunu eksiksiz olarak doldurun.

  2- [email protected] adresine konu ile ilgili olarak detaylı bir mail atın.

  3- İadenizi yukarıda belirtilen şartlara uygun şekilde hazırladığınıza emin olun.

  4- İadenizi Halkapınar Mahallesi 1202 Sokak No:89 Konak/İZMİR adresine ‘Karşı Ödemeli’ olarak yollayın.”