İstediğiniz Gibi Uçun

DJI Care

SSS

Mavic Mini

Gökyüzünü Keşfedin

Kompakt ve güçlü olan Mavic Mini önemli anlarınızın çekimlerinde oldukça kolay bir şekilde yaratıcı özelliklerinizin ön plana çıkmasını sağlar. DJI Fly uygulamasıyla birlikte kullanıldığında uçuş deneyiminizi daha önce görmediğiniz bir şekilde etkileyecektir.

Ultra Hafif

30dk Max Uçuş Süresi

HD Video Aktarımı

Görüntü Sensörü + Hassas GPS Kalkışı

3 Eksenli Gimbal & 2.7K Kamera

Kolay Kayıt & Editleme

Daha Küçük, Daha Hafif, Daha İyi

Mavic Mini sayesinde sevdiklerinizle birlikte geçirdiğiniz en iyi anları yeni perspektiflerden yakalayabilirsiniz.

Canlı ve Hassas Videolar Çekin

Siz içinde bulunduğunuz anın tadını çıkarırken bırakın Mavic Mini gerisini halletsin.

Sinematik Videolar. Basit.

Yeni Mavic oldukça protatiftir ve vloglarınız için aradığınız tüm özellikleri içerisinde barındırmaktadır.

Uzaktan Kumanda

Mavic Mini’nin Gözünden Görün

Mavic Mini’ye özel uzaktan kumandanın HD video yayın özelliği menzili 4 kilometreye kadar çıkabilmektedir. Sökülebilir kontrol çubukları portatif olması için uzaktan kumandanın içerisinde saklanabilmektedir.

Artırılmış Uçuş Süresi

Daha Az Şarj; Daha Fazla Uçuş

Mavic Mini’nin hafif olması, piyasadaki muadillerine göre daha fazla uçuş süresi sunmasına olanak tanıyor. Tamamen şarj edilmiş batarya ile 30 dakika uçuşun keyfini çıkarın.

Oldukça Hassas

Ronin-S’i kontrol etmek oldukça kolaydır ve Auto Tune kurulumu ile sezgisel bir şekilde gimbalın tork kontrolü sağlanmaktadır. 75km hıza kadar hareket eden platformlarda kullanıldığında güçlü ve yüksek torklu motorları sayesinde aktif olarak çekimlerinizi stabilize hale getirir.

Ronin-S ile çekildi.

Ronin-S olmadan çekildi.

Aynı kamerayla aynı ayarlar ile çekilmiştir.

Kamera Uyumluluğu

Ronin-S neredeyse tüm DSLR ya da aynasız kameraları desteklemekte ve direkt olarak kamera kontrolü sunmaktadır.

Uyumlu kamera listesine buradan ulaşabilirsiniz

Odaklanın

Kullanımı kolay Focus Wheel ile objenize daha iyi odaklanın. Desteklenen kameranızı Ronin-S’e bağladığınızda, dahili kablo ile odak ayarlamalarınızı yapabilirsiniz. Opsiyonel olarak eklenebilen harici motor ile desteklenen kamera yelpazesini daha da genişletebilir, keskinlik kontrolünü daha geniş kapsamlı hale getirebilirsiniz.

Tasarım

Yenilikçi yapısı ile yatış ekseni üzerine binen kamera taşıma kapasitesini yükseltiyor ve olası engellemeleri kaldırarak kameranın sabit ekranını görünür tutuyor. Ergonomik tutacak tasarımı gimbalınızı istenmeyen sarsıntılara karşı korur.

SmoothTrack

Tek elinizle, SmoothTrack teknolojisi sayesinde kendinizi yormadan hareketlerinizi yumuşatarak kamera açısını değiştirebilirsiniz. İki adet özelleştirilebilir değişken grubu, favori SmoothTrack ayarlarınızı saklar ve istediğinizde tek tuşla birbirleri arasında geçiş yapabilmenizi sağlar. Ronin-S’de bulunan yeni Sport moduyla SmoothTrack hassasiyetini akıllı olarak ayarlar, hareketli öğelere yetişebilmenize olanak tanır.

Çok Yönlü

Cihazı düşük açılı çekimler için uzaktan kumandalı arabalara monte edilebilirsiniz. Özel DJI Focus yönetim ünitesi aksesuar yuvasına monte edilebilir ve kullanıcılar standart ekipmanlarla çalışırken odağı geri alabilir. Ayrıca Ronin-S’i gimbalın kontrollerinden, odak uzunluğundan ya da enstanteneden ödün vermeden iki elle tutulabilen aparatına bağlayabilirsiniz.

Sistem Özellikleri

Bazen projelerinizde bir gimbaldan daha fazlasına ihtiyacınızın olduğunu anlıyoruz. Birçok aksesuar takılabilen Ronin-S mikrofon, LED ışıklar ve hatta kablosuz video bağlatısı gibi eklentileri tamamen destekliyor. Master Force gibi DJI kontrol cihazlarına uyumlu olması kontrol kabiliyetini artırıyor. Master Wheels ile de hassas gimbal hareketlerini uzaktan kontrol edebilmenize olanak tanıyor.

Ekosistem

Projeleriniz için bazen bir gimbaldan fazlasına ihtiyacınız olduğunu biliyoruz. Bu nedenle Ronin-S birçok aksesuara uyumlu ve mikrofon, LED ışıklar ve hatta ek monitör gibi eklentileri de destekliyor. DJI kontrol cihazları olan Force Pro ve Master Wheels ile sezgisel çalışmalar ve keskin gimbal hareketleri yapabilirsiniz. Ronin-S ayrıca üçüncü parti uzaktan kumandaların uyumlu olması için S-Bus portuna da sahiptir.