OSMO

HAREKETİ YENİDEN HAYAL ET

Bulanık olmayan hareket. Titremesiz hareketli çekimler. Hareket ederken bile harika video. DJI Osmo, nasıl hareket ettirirseniz ettirin kamerayı düz tutmak için özel olarak tasarlanmış gelişmiş teknolojiler sayesinde daha önce hiç görmediğiniz şekilde videolar kaydetmenize ve fotoğraflar çekmenize yardımcı olur. Bir kameradan çok daha fazlasıdır. Hiç olmadığı kadar özgür şekilde bir şeyler yaratmanıza yardımcı olur.

SİNEMATİK DÜĞÜNLER

DÜĞÜN VİDEOLARINIZA 
HOLLYWOOD DOKUNUŞU YAPIN

ADRENALİN POMPALAYAN HAREKET

HAFTA SONLARINIZI NE KADAR
 EFSANEVİ OLDUĞUNU GÖSTERİN

İLHAM VERİCİ KEŞİF

MACERALARINIZI
 ARKADAŞLARINIZLA PAYLAŞIN

YAŞAMDAN ANLAR

ÖMÜR BOYU SÜRE HATIRALAR OLUŞTURUN

MÜKEMMEL ÖZÇEKİMLER

KENDİNİZİ BAMBAŞKA BİR ŞEKİLDE KAYDEDİN

360° DÜNYA

Otomatik Panorama modu, 360° panoramalar çekmeyi hiç olmadı kadar kolaylaştırıyor. Sadece Osmo’yu başınızın üzerinde tutun ve deklanşöre dokunun. Kamera dönecek ve tamamen aynı seviyede kalarak dönüş sırasında fotoğraflar çekecektir. Seyahatlerinizin sadece bir kısmının fotoğrafını çekmeyin. Tüm sahneyi içeren bir hatıra yaratın.

 

Osmo  OTOMATIK PANORAMA

ZAMANI YAKALAYIN

Osmo, zamanın akışını hiç olmadığı kadar kolay kaydetmenize yardımcı olur. İster sabit bir zaman atlaması için hareketsiz bekliyor olun ister hyperlapse için hareket ediyor olun, tripod olmadan otomatik olarak ve kolayca akıcı videolar oluşturabilirsiniz.

Osmo  ZAMAN ATLAMALI

TRIPODSUZ 
UZUN SÜRELİ POZLAMA

Tripod olmadan dahi, mutlak canlılığa ve keskinliğe sahip uzun süreli pozlamalı çekimler gerçekleştirin. Osmo’daki dengeleme sistemi, 2 saniyeye kadar hareketsiz görüntüler oluşturabilmeniz için kamerayı tamamen hareketsiz tutar. Pratik yaptıkça daha uzun süreli çekimler de yapabilirsiniz. Artık gece vakti şehir manzaraları çekebilir veya ilham geldiği anda hedefinizin arka planını bulanıklaştırabilirsiniz.

Osmo  UZUN SÜRELİ POZLAMA

GELİŞMİŞ DENGELEME

Osmo, DJI’ın kamera dengelemesi konusundaki kabul görmüş liderliğini ayağınıza
kadar getiriyor. Kamera ile tamamen entegre 3 eksenli dengeleme sistemi, üç yönde hareketlerinizi 
düzeltir, böylelikle elleriniz titrediğinde veya sallandığında dahi sabit kalır. Bu teknoloji
ilk kez elinizde tutabildiğiniz bir kamerada bulunuyor.

AVUCUNUZDAKİ GÜÇ

Osmo’daki kol, konfor ve dayanıklılık için seçilmiş malzemelerle özel mühendislik sonucu üretilmiş ve avucunuzun içine ergonomik olarak oturacak şekilde tasarlanmıştır. Uygun şekilde yerleştirilmiş düğmeler ve kontroller önemli özellikleri anında erişim için parmağınızın ucunda tutar.
Kameranızın ne gördüğünü görmek için akıllı telefonunuzu verilen Telefon Tutucuya yerleştirin
ve parmağınızla dokunarak kontrol edin. Telefonunuz aynı zamanda Osmo’nun tüm güçlü akıllı çekim modlarının da evidir.

UZAKTAN KUMANDA

DJI’ın Akıllı Çekim modlarının tümü, akıllı telefonunuzdaki DJI GO uygulaması içerisinden uzaktan kumanda ile kumanda edilebilir ve başlatılabilir. Osmo’yu bir tripod veya herhangi bir başka düzenek üzerine yerleştirin ve birkaç adım geriye, manzarayı kolayca görebileceğiniz ve kamerayı kontrol edebileceğiniz bir konuma gidin.

MÜKEMMEL GÖRÜŞ

Osmo’nun Zenmuse X3 kamerası, dengeleme sistemi var gibi çalışır. Büyük ekran için bile çekim yapabileceğiniz, saniye başına 24, 25 veya 30 karede 4K videoyu destekler ve Adobe DNG RAW’da 12 megapiksel fotoğraflar çekerek daha önce mümkün olmadığını düşündüğünüz çekimleri mümkün kılar.

Osmo aynı zamanda yepyeni Zenmuse X5 serisi kameralarla da uyumludur ve size büyük bir M4/3 sensörün tüm avantajlarına
sahip son derece stabilize bir görüntüleme özelliği sunar.

AKSESUARLAR EKLEME

Osmo, neredeyse her durumda kullanabileceğiniz birtakım düzenekleri ve ek parçaları destekler. Tripod, Osmo’yu ilave denge veya uzun mesafe kontrolü için bir yere sabitlemenizi sağlar. Bisiklet düzeneği, Osmo ile birlikte yola çıkabilmenizi ve Uzatma Çubuğu ise birtakım yepyeni açılar elde etmenizi sağlar.

INTELLIGENT SLEEP MODE

Put down the Osmo, and it automatically enters into sleep mode after a set amount of time. This not only extends the Osmo’s battery life, but also increases the lifespan of its advanced electronics. When you wake up the Osmo, it’s ready to go.

SES

Entegre mikrofona ek olarak, Osmo paketine DJI FM-15 Flexi Mikrofon da dahildir. Ses kazanım ayarları gibi gelişmiş kontroller ile sadece çekim yaptığınızdan değil aynı zamanda sesi de kaydettiğinizden emin olabilirsiniz.