RONIN 2

Mirasını Yarat

Miras: Ronin 2 Kısa Filmi

Film setinde yapımcıların sahneler arasında zahmetsiz bir şekilde nasıl geçiş ve çekim yapmalarına olanak tanıdığını; alanında ne kadar öne çıktığını izleyin.

Güçlü

Ronin 2 yapımcılara akıllarındaki çekimleri yapmalarına olanak tanır. Geliştirilmiş yüksek tork motorları ile sert rüzgarlara karşı dayanır, geneiş açılı kamera desteği sunar ve araca bağlandığında oluşan G kuvvetine karşın yumuşak hareket özelliğini korur.

Çok Yönlü

Yeni tasarlanmış monte edilebilir tutacaklarıyla Ronin 2 tutacağın alt kısmı olmasa da zemin üzerinde sabit durabilir. Ayrıca kablolu kameralara, dronlara, vinç sistemleri gibi cihazlarla uyumludur.

Kolay

Ronin’in sadeliği Ronin 2 ile daha güçlü hale getirilmiş; kurulum ve kullanımı daha basitleştirilmiştir. Kamera monte etmekten dengeleme ve ayarlamaya; taşımadan, aksesuar desteğine kadar birçok özellik hız ve hassasiyet için incelikle ayarlanmıştır.

Akıllı

Geliştirilmiş zekanın anlamı film yapımcıları Ronin 2 ile ekstra ekipman ya da uzman yardımı gerekmeden stüdyo odaklı akıllı uygulamalar için tamamen hassas kontrol sağlamasıdır.

Entegre Edilmiş

Ronin 2’ye motorlarına, bağlanan diğer cihazlara ve aksesuarlara sallanan fazla kablolar ya da ek güç üniteleri olmadan güç veren güç sistemleri entegre edildi. İşlem yaparken değiştirilebilen çift batarya sistemi sayesinde yapımcılar kamera ve aksesuarlara güç sağlayarak çekim sürelerini artırıyor.

Güvenilir

Ronin 2’nin her öğesi sıçramalara karşı korumalı kapalı motor tasarımı, kablo yönetimi ve gereksiz ekipman fazlalığına karşı güvenirliği üst seviyede tutmak için tasarlandı. Bütün bunlar çekim dünyasında en çok talep edilen ve öne çıkan ekipmanı yarattı.