DJI Ürünleri, Drone Ürün Tanıtımı

DJI Mini 2 İncelemesi: Kutu Açılımı, Öne Çıkanlar ve Özellikleri

DJI Mini 2 seyahatlerinizde olduğu kadar gündelik yaşantınızda da kullanabileceğiniz kompakt ve ultra hafif bir mini drone modelidir. 4K/30fps video, 12MP fotoğraf, QuickShots ve Panorama gibi birçok akıllı özelliğe sahip olan Mavic ailesinin yeni üyesi etkileyici rüzgar direnci özelliğine de sahiptir.

DJI Mini 2: Kutu İçeriği

DJI Mini 2 zaman kaybetmeden gökyüzü ile buluşabilmeniz için birçok aksesuar ile birlikte geliyor.

Aksesuarlar DJI Mini 2 DJI Mini 2 Fly More Combo
DJI Mini 2 Akıllı Uçuş Bataryası  ×1 ×3
DJI Mini 2 Pervane(Çift) ×1 ×3
RC Kablo (Standart Micro-USB Bağlantı) ×1 ×1
RC Kablo (USB Type-C Bağlantı) ×1 ×1
RC Kablo (Lightning Bağlantı) ×1 ×1
Kontrol Çubukları (Çift) ×1 ×1
Mavic Mini Tornavidası ×1 ×1
DJI Mini 2 Vidaları ×6 ×18
Mavic Mini Gimbal Koruyucu ×1 ×1
İletişim Kablosu-USB-C ×1 ×1
DJI Mini 2 Pervane Tutucu ×0 ×1
DJI Mini 2 Kullanma Kılavuzu ×1 ×1
DJI Mini 2 Çift Yönlü Şarj İstasyonu ×0 ×1
DJI 18W USB Şarj Cihazı ×0 ×1
DJI Mini 2 Omuz Çantası ×0 ×1

DJI Mini 2: Güzel Anlarınızı Havalandırın

Müthiş Uçuş Performansı

DJI Mini 2, 31 dakika maksimum uçuş süresine, 28-39km hızlarındaki rüzgarlara karşı dirence sahip olmasıyla değişken lokasyon ve koşullarda yapılan uçuşları kolay hale getiriyor. Geliştirilmiş çalışma gücü sayesinde drone, ailenizle yapacağınız sahil gezilerinde, dağ tepelerindeki keşiflerinizde kompakt ve güçlü yapısıyla ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

Etkileyici Kamera Performansı

DJI Mini 2 küçük olabilir fakat içerisinde oldukça güçlü özellikler barındırmaktadır. 4K/30fps video kalitesi ile arkadaşlarınız ya da ailenizle çıktığınız tatillerde tamamen canlı renklere ve eşsiz detaylara sahip sonuçlar sunar.

10km OcuSync 2.0 video aktarım özelliğiyle daha uzaklara uçuş yaparak her zamankinden daha temiz sonuçlar elde edersiniz.

Uzak mesafeden yapılan çekimlerde 4x zoom özelliği sayesinde daha esnek davranabilirsiniz. Uzaklardan yapılan vahşi doğa çekimlerinde ya da çocuklarınız oyun oynarken çekim yapmak artık daha kolay ve güvenli.

Yeni Başlayanlara Uygun Akıllı Özellikler

Profesyonel bir videograf değil misiniz? Hiç sorun değil! Mini 2, tek dokunuşla sinematik içerikler üretmenize yardımcı olacak beş farklı QuickShot özelliğine sahiptir. İstediğiniz çekim modunu seçin ve gerisini Mini 2’ye bırakın.

Daha önce hiç bir dağa tırmanıp karşılaştığınız manzara sonrası nefesiniz kesildi mi? Şimdi etkileyici detaylardan taviz vermeden müthiş manzaraların tamamını çekebilirsiniz. Mini 2 ayrıca Wide, 180°, and Sphere adlarında 3 farklı Panorama moduna da sahiptir.

Geliştirilmiş fotoğraf özelliği tek dokunuşla otomatik olarak canlı renkler ve etkiletici görüntü kalitesi sunan yeni bir özelliktir. Gün doğumunu tam olarak çekmeye çalışırken karşılaşılan gerginliğe artık son.

Kolay İçerik Düzenleme

QuickTransfer özelliği sadece Mini 2’de bulunan, kaydettiğiniz görüntülerin indirimlerini kolaylaştıran bir özelliktir. Akıllı telefonunuz drone ile takın olduğunda otomatik olarak fotoğraf ve videoları 20MB/s hızında indirebilirsiniz. En iyi kısmı ise artık uzaktan kumandaya bağlanmak zorunda kalmayacaksınız.

Diğer bir etkileyici özellik ise parça olarak indirme özelliğidir. Bu özellik sayesinde çekimlerinizdeki en iyi bölümleri keserek telefonunuza indirebilirsiniz. Bu sayede telefon hafızasında da yer kazanırsınız.

Nasıl bir içerik üreteceğinizden emin değil misiniz? DJI Fly uygulaması içerisinde bulunan yaratıcı şablonlar sayesinde bir şaheser ortaya çıkarabilirsiniz. Aile ve arkadaşlarınızla geçirdiğiniz eğlenceli anların kısa videolarını yaparak sosyal medya mecralarında paylaşabilirsiniz.

DJI Mini 2: İdeal Yaratıcı Ekipmanınız

249gr’dan az ağırlığa sahip olamsı DJI Mini 2’yi oldukça hafif, kompakt ve seyahat dostu bir ekipman haline getirmiştir. Belirli ülkeler ve bölgelerde kayıt gerektirmemektedir. 4K/30fps video çekebilme, etkileyici QuickShots ve Panorama modlarına sahip olması sayesinde içeriklerinizin kalitesini bir üst seviyeye taşıyacaktır.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.