DJI Gimbal & Kamera, DJI Ürünleri, Gimbal & Kamera Ürün Tanıtımı

DJI Pocket 2: 5 Farklı Çekim Senaryosu

Aktif fotoğrafçılar, vloggerlar ve içerik üreticilerinin kaliteli içerikler üretebilmesi için kullandıkları ekipmanları iyi ve doğru seçmeleri önemlidir. Bazen hantal bir DSLR kamera ya da akıllı telefon kamerası içerik üreticilerine istediği sonuçları sunmakta yetersiz kalabilir.

Bu yazımızda DJI’ın kullanıcıların beğenisine sunduğu en yeni mini kamera-gimbal birleşimi olan DJI Pocket 2 ile 5 farklı çekim senaryosunda mükemmel fotoğraf ve video çekimlerinde neler yapabileceğine değiniyoruz. Ek olarak, Pocket 2 ile canlı video yayını yapım yönergesini de bu yazımızda paylaşıyoruz.

Çocuklar ve Evcil Dostlarımız İçin Pocket 2

Ebeveynler ve evcil dost sahipleri iyi bilirler ki küçük çocukların ve hayvanların sabit dururken fotoğrafını çekebilmek neredeyse imkansızdır. DJI Pocket 2 gimbal 3 eksenli stabilizasyon özelliği ile hareket halindeki öznenin çekimini hassas ve temiz bir şekilde gerçekleştirir. Mükemmel stabilizasyonunun yanı sıra yeni gimbal ActiveTrack 3.0 ve FaceTrack özellikleriyle özneyi sürekli olarak kadrajda tutar ve önemli anlarınızın çekimlerinde bir şey kaçırmadığınızdan emin olursunuz.

DJI Pocket 2 İle Kutlamalar

Kutlamalarınızda ya da düzenlediğiniz etkinliklerde bir kenarda durmak yerine Pocket 2 ile anı kameraya alın. 93° görüş alanı ile tüm arkadaşlarınız kadraja girer ve eğlencenin her saniyesini kaçırmadan ölümsüzleştirebilirsiniz. Ayrıca, çektiğiniz görüntüleri DJI Mimo uygulamasının yapay zekâsı sayesinde otomatik olarak daha da güzelleştirebilir; düzenleme konusunda zamandan kazanabilirsiniz. Pocket 2 ile artık her kutlama unutulmaz olacak.

DJI Pocket 2 İle Seyahat

Seyahatlerinizde Pocket 2 hafif ve portatif tasarıma sahip olmasıyla oldukça iyi bir ekipman tercihi olacaktır.  Sırtınızı ağrıtan ağır kameralar ve gezilerinizde yanınıza almaktan çekindiğiniz büyük çantalardan sonra DJI Pocket 2 cebinize ya da cüzdanınıza atarak gittiğiniz her yere rahatlıkla götürebileceğiniz bir ekipman olarak dikkat çekmektedir. Yeni jenerasyon mini gimbal kamera 4K/60fps 64MP görüntü alarak kullanıcıların, detayların canlı olduğu eşsiz manzara içerikleri üretmelerine olanak tanımaktadır. Ek olarak, cihazın hızlı aktif olma özellği sayesinde seyahatlerinizde hareket halindeyken aniden gözünüze çarpan güzellikleri kaçırmadan kaydedebilirsiniz.

DJI Pocket 2 İle Keşfe Çıkın

Yıldızların altında kamp yapmak mı? Gösterişli dağların eteklerinde yürüuüş mü? DJI Pocket 2’yi yanınıza alın ve maceralarınızı canlı HDR videolar ile ölümsüzleştirin. Pocket 2 diyafram seviyelerini alanlara göre ayırarak katmanlar haline getirir ve bu sayede canlı detaylara sahip görüntüler sunar. Derin mavi okyanusun altına vuran güneş ışığını ya da sonbaharda renk değiştiren doğanın canlı kırmızı ve turuncu renklerini kameraya alın. Çöl kumlarının arkasında batan güneşin Timelapse videosunu ya da yemyeşil doğanın Panorama görüntüsünü çekin. Pocket 2’nin yüksek kaliteli görüntü ve özellikleri her maceranızı unutulmaz birer anı haline getireceğini garanti ederiz.

Pocket 2 İle Eğlenin

İster evinizde arkadaşlarınızla çalıp söylediğniz müzik ziyafetlerini ister bir rock konserini çekiyor olun DJI Pocket 2 görüntü ve ses kalitesi konusunda aradıklarınızı sizlere fazlasıyla verecektir. Dinamik ses deneyimi için Audio Zoom özelliğini kullanarak zoom yapılan alandan keskin ve temiz ses alırsınız. DJI Matrix Stereo sistemi ve dört yönlü mikrofonları ile kendinizi müziğe kaptırabilirsiniz. Pocket 2’yi DJI Mimo uygulamasına bağlayarak Facebook ve Youtube platformlarında canlı yayın yapabilir ve içeriklerinizi paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.