Ustaca Tasarlandı

Video

SSS

RS 2

DJI RS 2 sadece bir gimbal değil; dinamik sinematografi alanında eşi benzeri olmayan bir çözümdür. Her tasarım elemanı ve özelliği sektör öncüsü kamera stabilizasyonunu ortaya koymak için tasarlanmıştır. Ustaca çekimler yapabilmeniz için özellikle üretilmiştir.

4.5kg Test Edilmiş Ağırlık

Karbon Fiber Yapı

1.4” Dokunmatik Ekran

Profesyonel Bağlantılar

Yükler Arası Dengeleme

Maks. 12 Saat Süren Hızlı Şarj

LCD Dokunmatik Ekran

Tam Renkli Dokunmatik Ekran

Yaratıcılığınızı serbest bırakmak için ActiveTrack 3.0’a direkt dokunmatik ekran üzerinden ulaşın.

Tamamen renkli LCD ekran kullanıcılara parametreleri hızlı bir şekilde ayarlamarına ve Ronin uygulaması özelliklerine erişebilmelerine olanak tanır.

Stabilizasyon

Titan: DJI Stabilizasyon Teknolojisi Geliştirildi

Kimse DJI kadar iyi kamera stabilizörü yapamaz. Titan Stabilizasyon Algoritmamız sayesinde her zamankinden daha hassas çekimler elde edersiniz. Daha fazlasını mı arrıyorsunuz? SuperSmooth modu ile 100mm zoom lensler ile bile en ufak hareketleri telafi eder ve torku arttırır.

Çoklu Senaryo Çözümleri

Sınırsız Fırsatlar

DJI RS 2 tek ell ile yapılan çekimlerde eşsiz sonuçlar için optimize edilirken aynı zamanda profesyonel film yapım çözümü için de tasarlandı. Yapacağınız çekim ne kadar karmaşık olursa olsun DJI RS 2, vizyonunuza kolaylıkla uyum sağlayacaktır.

RSA portları NATO uyumludur. Bu şekilde, DJI RS 2’ye çok yönlü kullanım ve imkanlar sunabilen üçüncü parti aksesuar dünyasının kapılarını açmaktadır.

Kamera odağını ya da zoom oranını etkin bir şekilde kontrol edin.

Doğru çekimi gerçekleştirmek için kamera tutuş seçeneklerini arttırır.

RS 2’yi araba, kaydırıcı ya da jibe monteleyin ve belirli uzaklıklardan kontrol edin.

Portre modunda çekim yapmak mı istiyorsunuz? Dikey kamera bağlantısı kullanıcılara sosyal medya mecralarında paylaşım için profesyonel seviyede çekimler yapmalarına olanak tanımaktadır.

Odak Sistemi

Sinematik Keskinlik

Deklanşör üzerinde bulunan dahili ön kadran, tek el ile kullanımlarda odak kontrolü sağlamaktadır. Ayrıca Focus Wheel monte edildiğinde direkt olarak tutacak üzerinden çift kanallı odak ve zoom kontrolü sunmaktadır.

3D Odak Sistemi düşük ışıklı alanlarda bile lens ve obje arasındaki mesafeyi ölçmek için ToF sensörlerini kullanmaktadır. bu ileri düzey sistem geniş diyaframlı lenslerde hızlı autofocus özelliğini kullanıma sunmaktadır.

Akıllı Batarya

DJI’ın En İyi Bataryası

BG30 tutacağı maksimum 12 saat çalışma süresine sahiptir ve RS 2’den bağımsız olarak şarj edilebilmektedir. Hızlı şarj özelliği ile 15 dakikalık şarj sonunda 2 saate varan çalışma süresi sunmaktadır.

Hızlı ve güvenli batarya değişimi ve montajı için yeni RS 2 kartuş tasarımı kullanmaktadır.

Ustaca Tasarlandı