DJI Ürünleri, Drone Ürün Tanıtımı

Gerekli 10 Mavic Air 2 Aksesuarı

Mavic Air 2 piyasaya sunuldu. Mavic serisinin yeni üyesi 48MP fotoğraf, 4K/60fps video, 8K Hyperlapse, FocusTrack ve daha fazla akıllı özelliklere sahip. Bu şekilde teknolojik olarak DJI’ın tüm en üst düzey teknolojilerinin kullanıldığı tek drone modeli olarak fiyat/performans anlamında da öne çıkıyor. Bu yazımızda yeni kullanıcıların uçuş güvenliğini; deneyimli kullanıcıların ise yaratıcılığını bir üst seviyeye taşıyacak en iyi 10 Mavic Air 2 aksesuarlarından bahsediyoruz.

Akıllı Uçuş Bataryası

Batarya seviyeniz yarının altına indikten sonra mükemmel çekim alanını bulmak oldukça can sıkıcı olabilmektedir. Bu nedenle 34 dakikaya varan batarya ömrüne sahip yedek bir Mavic Air 2 akıllı uçuş bataryası edinmenizi tavsiye ederiz.

Batarya Şarj İstasyonu

Aynı anda birden fazla akıllı bataryayı şarj etmek istiyorsanız; Air 2 batarya şarj istasyonu sizin için oldukça gerekli bir ekipmandır. Batarya seviyesi yüksekten düşüğe doğru sıralanacak şekilde 3 adet bataryayı şarj edebilirsiniz. Özellikle tüm gün yapılacak çekimlerde batarya şarj istasyonu günü kurtaracaktır.

Düşük Desibel Pervaneler

Yedek pervane seti seyahatlerinizde ya da gün içi çekimlerinizde karşılaşabileceğiniz olumsuzluklara karşı koruyabilmektedir. Air 2 düşük desibel pervaneler düşük güç tüketimi ve düşük uçuş sesi için oldukça fazla teste tabi tutulmuştur. Bu sayede uçuşunuz sırasında çevrede bulunan insanları ve hayvanları rahatsız etmeden uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Pervane Koruyucu

Drone konusunda yeniyseniz ve cihazınızı dış etmenlerden korumak ya da taşıma esnasında kolaylık istiyorsanız, pervane koruyucular uçuş deneyiminizi oldukça kolaylaştıracaktır. Pervane koruyucular tasarımı sayesinde dronunuza kolaylıkla takılabilir ve çıkarılabilmektedir.

ND Filtre Seti

Fotoğrafçılık ile ilgilenen herkesin çantasında olması gereken ND filtre seti ile değişken ışık koşullarında tam kontrol sağlayabilirsiniz. Lensinize gelecek ışığın şiddetini kontrol ederek ortaya daha yaratıcı sonuçlar koyabilirsiniz. ND4/8/32 seti hareket halindeki su, bulutlar ya da uzun pozlamalı manzara çekimlerinde oldukça iyidir. ND16/64/256 seti de parlak güneş altında yapılan çekimlerde yaratıcı efektler için idealdir. Her iki ND filtre setine sahip olarak yaratıcılığınızın ve buna bağlı olarak çekimlerinizin nasıl seviye atladığını göreceksiniz.

Powerbank Adaptörü

Hepimiz yaşamışızdır. Dışarıda çekim yaparken cihazımızın şarjı birden biter. Mavic Air 2’nin powerbank adaptörü ile drone bataryası powerbanke dönüşür ve diğer cihazlarınızı şarj edebilmenize olanak tanır. Çekim yapmaya bataryanızı şarj etmek için bir yerde durma ihtiyacı hissetmeden gidebilirsiniz.

SanDisk Extreme microSD 128GB Hafıza Kartı

Drone aksesuarı olarak olmazsa olmazdır. SanDisk Extreme microSD 128GB hafıza kartı ile 4K UHD video çekimi yapabilir ve hızlı bir şekilde oynatabilirsiniz. Bu hafıza kartı sayesinde çekimlerinizdeki detayları şüphe duymadan saklayabilir ve diğer cihazlara hızlı bir şekilde aktarabilirsiniz.

Kontrol Çubukları

Mavic Air 2 uzaktan kumandası, kullanılmadığı sırada kumanda içerisinde saklanabilen, sökülebilir kontrol çubuklarına sahiptir. Maceralarınıza atılmadan önce yedek kontrol çubuklarının her ihtimale karşı yanınızda olduğundan emin olunuz.

Araç Şarj Cihazı

Destinasyonlarınız arası seyahatlere ya da heyecanlı bir yolculuğa çıkmış olun, Mavic Air 2 araç şarj cihazı kesinlikle gerekli bir ekipman olacaktır. Bu aksesuar sayesinde Air 2’yi ısı ve düşük voltaj koruması teknolojisi ile güvenle şarj edebilirsiniz.

Omuz Çantası

Seyahat ve yapacağınız çekimlerin planını yaptıktan sonra muhtemelen kullanacağınız ekipmanları taşımak için bir çanta arayışında olacaksınız. Mavic Air 2 omuz çantası ile dronunuzu, aksesuarlarınızı ve diğer ekipmanlarınızı kolay ve pratik bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Mavic Air 2 Fly More Combo

Mavic Air 2’yi hala satın almadıysanız, 3 adet akıllı uçuş bataryasına, şarj istasyonuna, ND filtrelere, omuz çantasına ve daha fazlasına sahip olan Fly More Combo paketini tercih edebilirsiniz. Drone ve aksesuarları ayrı olarak almak yerine bu paketi tercih ederek tasarruf etmiş de olacaksınız.

Mavic Air 2 DJI Koruma Paketi

Maceralarınız sırasında karşılaşabileceğiniz olumsuz durumlarda tam garanti kapsamı için DJI koruma paketini kesinlikle öneririz.

Mavic Air 2 Aksesuarları

Çekimlerinizi ön plana çıkarmak ve fark yaratmak için önerilen Mavic Air 2 aksesuarlarını düşünmeden tercih edebilirsiniz. Aşağıdaki butona tıklayarak tüm Air 2 ailesini görüntüleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.