DJI Gimbal & Kamera, DJI Ürünleri, Gimbal & Kamera Ürün Tanıtımı

DJI Action 2: Kutu Açılımı ve Öne Çıkanlar

DJI sonunda beklenen Osmo Action ailesinin yeni üyesi Action 2’yi kullanıcıların beğenisine sundu. Manyetik olarak oldukça güvenilir olan bu yeni aksiyon kamerası şu an 2 farklı paket seçeneği ile satın alınabiliyor. Bu yazımızda DJI Action 2 Dual-Screen Combo paketi üzerinden kutu içeriği ve öne çıkan bazı özelliklerine değiniyoruz.

DJI Action 2 Dual Screen Combo Kutu İçeriği

DJI Action 2 Dual Screen Combo paketi aşağıdaki bileşenlere sahiptir:

Kutu İçeriği
Kamera Ünitesi x1
Ön Dokunmatik Modül x1
Manyetik Adaptör Bağlantısı x1
Manyetik Bilyeli Adaptör Bağlantısı x1
Manyetik Bilek Şeridi x1
Güç Kablosu x1

Ana Modüllere İlk Bakış

Kutuyu açtığınızda dikkatinizi çekecek ilk şeyler kamera ve ön dokunmatik ekran modülü olacaktır. İkisi de küp şeklindedir, gri metal malzemeden yapılmıştır ve bir tarafında oval kenarlara sahip OLED ekran bulunmaktadır. Özel ölçülere sahip bu modüllerin boyutları oldukça kompakttır ve golf topu kadar ağırlığa sahiptir.

Modülleri Daha Yakından İnceleyin

Kamera ünitesinin alt kısmında ve ön dokunmatik ekranın üst kısmında bulunan bağlantı pinlerini görebiliriz. Bağlandıklarında her iki modülün kendi arasında iletişim kurması sağlanmaktadır.

Yukarıda bulunan resimlerde görünen modüllerde; güç/kayıt düğmesi, manyetik kilit, şarj portu, microSD kart yuvası ve mikrofon pozisyonları gösterilmektedir.

Öne Çıkan Özellikler

Çekici Güç

DJI Action 2’nin inovatif manyetik tasarımı sayesinde aksesuarlar ve modüller kolaylıkla bağlanabilmektedir. Basit bir şekilde istediğiniz parçayı kameraya bağlayın ve yeni bir perspektiften çekimler yapın.

Gördüğünüz Gibi Çekim Yapın

DJI Action 2’nin giyilebilir aksesuarları ile her zaman aksiyonun içinde olun. Manyetik şerit kullanıcıların kamerayı direkt olarak göğsünün üzerinde; manyetik kafa bandı ise kameranın baş kısmında konumlanmasını sağlar. Her iki aksesuar da ellerinizi kullanmadan FPV çekim deneyimi sağlamaktadır.

İçerik Üreticileri İçin Yeni Ekipman

DJI Action 2, 4K/120fps video kalitesine ve süper geniş açılı 155 FOV° özelliklerine sahiptir. Zengin detaylara sahip çekimler ile her ortamda ön plana çıkacağınızdan emin olabilirsiniz.

Maceraya Hazır Tasarım

DJI Action 2’nin ana kamera ünitesi darbeye ve toza dayanıklıdır. Ek olarak 10 metre derinliğe kadar su geçirmez özelliğe sahiptir.

Geliştirilmiş Stabilizasyon

DJI stabilizasyon sistemini Action 2 için özel olarak yenilemiştir. RockSteady 2.0 ve HorizonSteady özellikleri ile çekimlerinizi ufuk düzleminde stabil olarak tutabilir ve her zamankinden daha hassas video çekimlerine imza atabilirsiniz.

Yaratıcı Çekimler

DJI Action 2 kullanıcıların her zaman ilgi odağı olacağı timelapse, slow motion ve yakın çekim özellikleriyle birlikte geliyor.

Sonuç Olarak

Hangi combo paketi size daha çok hitap ediyor? Daha uzun batarya ömrü mü arıyorsunuz yoksa daha yaratıcı çekim ve ses özellikleri mi istiyorsunuz? Seçiminiz hangisi olursa olsun DJI Action 2’nin yaratıcılığınızı üst seviyelere çıkaracağından emin olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.