DJI Ürünleri, Drone Ürün Tanıtımı

Mavic Air 2 Sizin İçin En İyi Drone Modeli mi?

Mavic Air 2 içeriklerinde kullandıkları çekimleri bir üst seviyeye çıkarmak isteyen içerik üreticileri için tasarlanmıştır. Gezginlerden, teknoloji meraklılarına bu yazımızda yeni Mavic’in özelliklerinden ve hangi kullanıcı profilleri için uygun olacağından bahsediyoruz.

İçerik Üreticileri

Her içerik üreticisi sosyal medya hesabını canlandıracak, farklı bir hale getirecek bir içerik üretmek ister. Mavic Air 2 her sosyal medya kullanıcısı için nefes kesen galeriler ve geniş açılı mükemmel kapak fotoğrafları sunan bir drone modelidir. Tüm içeriğinizi 48MP fotoğraf, 4K/60fps video, FocusTrack ve daha fazlasıyla bir üst seviyeye taşıyın. 8K Hyperlapse özelliği ile zamanı ve hareketi videolarınızda akıllıca kullanın. 4 farklı Hyperlapse modu ile videolarınızı post-prodüksiyon aşamasına ihtiyaç duymadan paylaşın. Yeni Mavic yaratıcılığınızı geliştirmeniz için gereken her şeyi sağlayan, etkileyici görüntüler sunan bir drone modelidir.

Gezginler

Dağlarda ya da dolambaçlı yollarda olun, Mavic Air 2 her zaman kullanıcılara eşsiz bir kamera performansı sunmaktadır. Daha hassas ve etkileyici uçuş sekansları için geliştirilmiş elektronik stabilizasyon ile Quickshots özelliği ile her macera sinematik bir başyapıta dönebilir. Yeni Air 2 güçlü çekim özelliklerini daha portatif ve katlanabilir bir hale getirmiştir.

Hava Fotoğrafçıları ve Videografikerler

Hava fotoğrafçılığı dronu arıyorsanız Mavic Air 2 en kaliteli görüntü için gereken her şeye sahiptir. Işıltılı mercan resiflerinden, tozlu yollara Air 2, ½ inçlik sensörü ile 48MP kalitesinde temiz görüntüler sunar. Ayrıca ek detaylar için ileri seviye sensör mimarisi sağlayan Quad Bayer teknolojisi de desteklenmektedir. Aradığınız hava çekimi ne olursa olsun HDR, Hyperlight ve sahne tanıma sistemini kombinleyen SmartPhoto özelliği ile mükemmel bir şekilde optimize edilmiş görüntüler elde edersiniz. Mavic Air 2 günümüz teknolojisinin getirdiklerini hava fotoğrafçılığı alanına sunan bir drone modelidir.

Spor Meraklıları

Ekstrem spor konulu çekimler için güçlü uçuş performansına ve üst düzey çekim özelliklerine sahip bir drone gereklidir. Yeni Mavic, ActiveTrack 3.0, Sportlight 2.0 ve POI 3.0 çekim modlarını içeren FocusTrack özelliğine sahiptir. Çekim esnasında sizi otomatik olarak takip eden bir drone arıyorsanız Mavic Air 2 DJI’ın en iyi takip teknolojisine sahip drone modelidir. Seçilen obje yüksek hızlarda hareket etse bile takip edilebilmektedir. Bu sayede çekim esnasında kullanıcılara daha yaratıcı olmaları için alan sağlanmaktadır. Yüksek hızlı sahnelerde Spotlight 2.0 objenizi kadrajda tutmak için oldukça iyi bir özelliktir. Ek olarak POI 3.0 ileri düzey pozisyonlama teknolojisi ile yaratıcı spor çekimleri elde etmek için otomatikleştirilmiş uçuş rotaları oluşturabilirsiniz.

Öğrenciler

Eğer haftasonu tatilindeyseniz ya da birkaç dönem yurtdışında okuyacaksanız, yeni Mavic ile tüm maceralarınızı kameraya alabilir, sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Yolculuğa başlarken, Mavic Air 2 kolayca taşımanız için katlanabilir bir tasarıma sahiptir. Maceralarınızda OcuSync 2.0 10km’ye kadar 1080p canlı görüntü sunabilmektedir. DJI Fly uygulamasıyla birkaç saniye içinde bu canlı görüntüleri düzenleyip sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. Yeni Mavic ayrıca diğer drone modelleri fiyatlarıyla karşılaştırıldığında öğrencilerce fiyat-performans drone modeli olarak ön plana çıkacaktır.

Mavic Air 2: Sınırlarınızı Aşın

Mavic Air 2 içerik üreticileri, sosyal medya kullanıcıları ve hava fotoğrafçılığı meraklılarının sınırlarını zorlamaları için mükemmel bir drone modelidir. Geliştirilmiş aktarım sistemi, uçuş performansı ve kamera özellikleri sayesinde maceralarınızda yaratıcı yönünüzü bir üst seviyeye çıkarın.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.