Çekim Önerileri, DJI Gimbal & Kamera, DJI Ürünleri

RoboMaster S1 İle Evde Yapabileceğiniz Eğlenceli 5 Aktivite

RoboMaster S1 kullanıcılara eğlenceli dakikalar yaşatabilen modlara, 46 farklı programlanabilir bileşene ve akıllı yapay zeka özelliklerine sahip olan eğitici bir robottur. Bu yazımızda S1’i iç mekanda kullanırken nasıl daha eğleceli hale getirebileceğinizden bahsediyoruz.

Dans Ettirmek

S1 eğitici bir robot olmasının yanı sıra 5 farklı yapay zeka modülüne sahiptir ve Scratch ve Python porgramlama dillerini desteklemektedir. Bu sayede ister egzersiz yapın ister dans edin, RoboMaster sizi takip edecektir.

Eğlenceli Oyunlar

RoboMaster S1 ile eğlence hiç bitmez. Rotasyon menzilinin 540° × 65° ve fırçasız motorlara sahip olmasıyla yaratıcı fikirlerinizi tamamen gerçekleştirmek için özel kontroller sunar.

İç mekan eğlencelerinizi çok oyunculu senaryolar ve engel parkuru ile zenginleştirin. Mutfak zemininden oturma odasının altındaki masaya kadar yarışın.

S1 in ateşleyicisini etkileiyici iç mekan gösterisinde kullanabilirsiniz. Jel boncuklar zararlı değildir ve S1’in ateşleme açısı ve oranı limitlidir. Bu sayede eğlenirken güvenlikten de ödün vermemiş olursunuz.

Park Çalışın

RoboMaster, çok yönlü hareket ve geliştirilmiş kontrol sağlayan her biri 12 silindirden meydana gelen mecanum tekerleklere sahiptir. Evinizin değişik yerlerinde oluşturacağınız alanlara park çalışması yapabilirsiniz.

Mesaj Gönderin

Evinizde uzanırken ev içindeki birisine mesaj göndermek ya da seslenmek isteyebilirsiniz. Bu mesaj bir sevgi mesajı ya da buzdolabında bununan bir içeceği istemek olabilir. RoboMaster eşsiz FPV sürüş perspektifi ile istediğiniz kontrol özelliklerini size sunar ve bu mesajları iletmenizde yardımcı olur. Ayrıca 46 farklı bileşeni özelleştirebilir ve intercom özelliği ile sesli mesajlarınızı oynatabilir ve kaydedebilirsiniz.

Birlikte Yapın

RoboMaster’ın parçalarını bir araya getirmek eğitici ve eğlenceli olmasının yanı sıra sevdiklerinizle birlikte kaliteli vakit geçirmenize de olanak tanır. Her vidada ya da programlanabilir bir bileşende RoboMaster’ı sıfırdan bir araya getirmek iyi vakit geçirmenizi sağlayacaktır. Zorlandığınız ya da kuşku duyduğunuz yerler olduğunda kullanma kılavuzu ve eğitici videolar sizlere yardımcı olacaktır.

Dünya Sizin Arenanız

RoboMaster S1 yaratıcı oyun modlarını, etkileyici FPV deneyimini, programlama eğitimini, robot teknolojisini ve diğer tüm fırsatları kapınıza getiriyor. RoboMaster S1 alın evde kalın yaratıcı kalın.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.