DJI Ürünleri, Drone Ürün Tanıtımı

DJI Mini 3 Pro: Kutu İçeriği ve Özellikler

DJI Mini 3 Pro şüphesiz Mini serisindeki en kapsamlı drone olarak göze çarpıyor. 249g’dan hafif olması ve üç yönlü engel algılama özelliği sayesinde daha kolay kontrol ve ek güvenlik sağlıyor. Yüksek kaliteli görüntüleme performansı ve kapsamlı akıllı özellikler yelpazesi, zahmetsizce sinematik videolar oluşturmanıza olanak tanıyor. Bu yazımızda DJI Mini 3 Pro’nun kutu içeriğine ve özelliklerine değiniyoruz.

DJI Mini 3 Pro Paketi

Kullanıcılar için fiyat performans odaklı paket.

DJI Mini 3 Pro ile ilk kez, mevcut kullanıcıların hali hazırda sahip oldukları DJI RC-N1 uzaktan kumandalarını sorunsuz bir şekilde kullanabilecekleri ve bu sayede drone modelini yükseltebilecekleri bağımsız bir drone paketi sunuyor.

Avuç içi boyutunda olan Mini 3 Pro, katlanır tasarımı sayesinde sırt çantanıza kolay bir şekilde sığmaktadır. 249 g’dan hafif olması sayesinde çoğu ülke ve bölgenin düzenleyici gerekliliklerini karşılar, bu nedenle kayıt gerekmez. Amacınız ister günlük kayıt ister seyahat çekimi olsun, dronunuzu yanınıza alın ve tasasız içerik üretiminin keyfini çıkarın.

İlk bakışta, DJI Mini 3 Pro’nun tamamen yeniden tasarlandığı anlaşılıyor. İlk dikkat çeken geliştirme, üç yönlü engel algılama özelliğinin eklenmesidir. Binoküler görüş algılama sistemi ile donatılmış, öndeki ve arkadaki engelleri ve ayrıca aşağıdaki engelleri tanımlayabilir ve Gelişmiş Pilot Yardım Sistemleri (APAS 4.0) aracılığıyla akıllı engel algılamayı sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. Bu, hem yeni başlayanların hem de deneyimli pilotların rahat uçuşun tadını çıkarmasını sağlar.

DJI Mini 3 Pro, daha büyük pervaneleri taşıyan ve daha fazla dönüş alanı kazanan yeni tasarlanmış çerçeve kollarını da desteklemektedir. Bu sayede güç verimliliği, pil ömrü ve rüzgar direnci artırılmıştır.

1/1.3 inç sensörle donatılan DJI Mini 3 Pro, artık 4K HDR video kaydını da destekliyor. Ek olarak, yeniden tasarlanmış gimbal, kameranın Gerçek Dikey Çekim elde etmek için 90° dönebilmesi için daha geniş bir dönüş aralığı sunuyor. Çekimlerinizi dışa aktardıktan sonra, bunları herhangi bir platform için optimize edilmiş haliyle doğrudan sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. Ayrıca, benzersiz çekimler ve farklı perspektifler yakalamak için genişletilmiş düşük açılardan çekim yapabilirsiniz. DJI Mini 3 Pro, düşük ışık koşullarında bile olağanüstü görüntüler sunuyor.

DJI Mini 3 Pro (RC-N1) Paketi

Kullanıcılar için bütçe dostu paket.

DJI dronlarında yeni olan herkes için DJI Mini 3 Pro RC-N1 paketini öneriyoruz. İlk uçuşlarına hazırlanan kullanıcılar için DJI Mini 3 drone, DJI RC-N1 uzaktan kumanda ve Akıllı Uçuş Bataryası içermektedir. Deneyim kazandıktan sonra, daha fazlasına ihtiyacınız olduğunu fark ederseniz, DJI Mini 3 Pro Fly More Kit, kullanım seçeneklerinizi artırmanın harika bir yoludur.

İlk uçuşunuzdan önce DJI Fly uygulamasını akıllı telefonunuza indirin ve uzaktan kumanda kablosunu kullanarak uzaktan kumandaya bağlayın. Uygulama arayüzü üzerinden canlı yayını görüntüleyebildiğiniz anda kalkışa hazır olacaksınız. Sezgisel kontroller, otomatik kalkış, Akıllı Eve Dönüş (RTH) ve QuickShots gibi özellikler tarafından sağlanmaktadır. Yeni eklenen MasterShots özelliği, tek bir dokunuşla zahmetsizce sinematik videolar oluşturmanıza olanak tanır. Beceri seviyeniz ne olursa olsun, anında uçabilecek, içerik üretebilecek ve paylaşabileceksiniz.

DJI Mini 3 Pro (DJI RC) Paketi

Kullanıcılar için geliştirilmiş uçuş kontrol deneyimi.

İçerik üretirken telefonunuza bağlı kalmak istemiyorsanız, DJI Mini 3 Pro (DJI RC) paketi şüphesiz en iyi seçim olacaktır.

Bu paket, önceden yüklenmiş DJI Fly uygulamasına sahip yeni DJI RC’yi içerir. Bu nedenle, uçmak için telefonunuzu bağlamanız gerekmemektedir. DJI RC’yi açtıktan sonra hızla drone’a bağlanır ve çekim moduna girer. Ancak DJI RC, kullanışlı olmasının yanı sıra 5.5 inç HD ekran, gelişmiş izleme, oluşturma ve çerçeveleme sunmaktadır. Doğrudan güneş ışığı altında, parlaklık tamamen açıkken bile telefonunuzun ekranını net bir şekilde görmek kolay olmayabilirken; DJI RC ile keşfederken ve içerik üretirken canlı yayının kalitesinden hiçbir şekilde ödün vermezsiniz.

DJI Mini 3 Pro Fly More Paketleri

Kullanıcılar için uçuş deneyimini geliştirecek aksesuar paket seçenekleri.

DJI Mini 3 Pro Fly More Kit

DJI Mini 3 Pro Fly More Kiti, her biri maksimum 34 dakikalık uçuş süresi sağlayan iki akıllı uçuş bataryası içerir. Kit ile her uçuşunuzda daha fazlasını üretebilme olanağı sağlar.

DJI Mini 3 Pro Fly More Kit Plus

DJI Mini 3 Pro Fly More Kit Plus, her uçuşun sınırlarını zorlamak isteyenler içindir. Kit, her biri maksimum 47 dakikalık uçuş süresi sağlayan iki akıllı uçuş bataryası plus içerir. Böylece düşük batarya seviyesi kaygısına veda edebilirsiniz. Ancak akıllı uçuş bataryası plus kullanıldığında ana gövde ağırlığı 249 gr’ı geçecektir. Yerel düzenlemelere ve kişisel ihtiyaçlarınıza göre farklı bataryalar seçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.