Yüksek Uç. Büyük Gör.

Yüksek Uç. Büyük Gör.

Video

SSS

DJI Mini 3 Pro

Mini boyutlu, mega yetenekli DJI Mini 3 Pro, taşınabilir olduğu kadar güçlüdür. 249 g’dan daha hafif ve arttırılmış güvenlik özellikleriyle, yalnızca kanun dostu olmakla kalmaz, aynı zamanda serisinin en güvenlisidir. 1/1.3 inç sensör ve üst düzey özelliklerle Mini, uçuş kavramını yeniden tanımlıyor.

249g’dan hafif

3 yönlü engel algılama

4K HDR video

Arttırılmış Batarya Ömrü

Doğru Dikey Çekim

FocusTrack

Performans Odaklı

Mini 3 Pro, her uçuştan daha fazlasını elde etmek için optimize edilmiş yeni bir görünüme sahiptir. Daha büyük pervaneler, aerodinamik gövde eğimi ve güçlü engel algılama sistemi ile aerodinamik tasarım, uçuş süresini ve güvenliği artırıyor.

Yeniden tasarlanan gimbal, düşük açılı çekimler ve Doğru Dikey Çekim için daha geniş bir rotasyon aralığı sunarak yaratıcı fırsatlara olanak tanır. Bu yüz geliştirmelerin her yönü, Mini’yi daha önce hiç görülmemiş yüksekliklere çıkarmak için dikkatlice düşünülmüştür.

Her Yere Götürün.

Sürekli hareket halinde olan içerik üreticileri için portatiflik çok önemlidir. 249 g’dan daha hafif olan Mini 3 Pro, çoğu ülke ve bölgede kayıt gerektirmez. Katlanabilir ve kompakt tasarım, bir sonraki yürüyüşünüzde, plaj gününüzde veya spontane hafta sonu gezinizde yanınızda taşımayı kolaylaştırır. İlham geldiğinde nefes kesici görüntüler yakalamaya hazır olun.

Uzun Süre Uçun

34 dakikaya varan uçuş süresiyle çevrenizi daha fazla keşfedin. DJI Mini 3 Pro’nun Akıllı Uçuş Bataryası ultra hafiftir ve hava fotoğrafçılığı ihtiyaçlarınızı karşılamak için yeterli güce sahiptir.

Her uçuşta sınırları zorlamayı seven biriyseniz, sizi de düşündük. Akıllı Uçuş Bataryası Plus ile 47 dakikaya kadar kaygısız keşfin keyfini çıkarın.

İster Gündüz

İster Gece Uçun

Günübirlik bir geziye çıkarken ışığın ve gölgelerin inceliklerini yakalayın.

Akşam çökerken daha net ve daha az gürültü ile çekim yapın.

Anın tadını çıkarın, yaratıcılığınıza ve dünyayı yakalamak için Mini 3 Pro’ya güvenin.

Oldukça

Profesyonel

DJI Mini 3 Pro, çok çeşitli aydınlatma koşullarında olağanüstüdür, böylece her zaman çekime hazır olabilirsiniz.

1/1.3 inç CMOS sensöre ve çift yerel ISO özelliğine sahiptir. HDR çekimlerinin doğrudan çıkışını destekler.

Işıklı alanlarda ve gölgelerde daha fazla ayrıntıyı ortaya çıkarmak için her görüntü daha yüksek bir dinamik aralıkla zenginleştirilmiştir.

Daha büyük 2,4μm piksel ve f/1,7 açıklık oranıyla olağanüstü hava fotoğrafçılığı standartlarının keyfini çıkarın. Kullanılabilir daha fazla ışıkla, düşük ışıklı sahnelerde bile görüntüleriniz gerçeğe yakın görünür.

Öne Çıkan

Hava Fotoğrafları

Etkileyici 4K HDR video ve 48MP RAW fotoğraflarla içeriğinizi bir üst düzeye taşıyın.

Yakınlaştırırken bile her görüntüdeki zengin netliğe hayret edin.

Veya 1080p/120fps ağır çekim video ile dünya hızlanırken hareketleri yavaşlatın.

4K HDR Video

1080p/120fps Video

4K/60fps Video

48MP Fotoğraf

Sıradışı Renkler

D-Cinelike Renk modu daha fazla görsel bilgi sağlayarak size daha zengin renk olanakları ve düzenleme sırasında daha fazla esneklik sunar.

Korkusuzca Uçun

Gökyüzünde gezinirken güvenle uçun. DJI Mini 3 Pro, aktif engel algılama ve stabil video iletimini desteklemek için tamamen güncellendi.

3 Yönlü Engel Algılama

DJI Mini 3 Pro, bugüne kadarki en güvenli Mini serisi modelidir. İleri, geri ve aşağı çift görüş sensörleri ve tamamen yeni bir drone tasarımı ile daha geniş bir algılama aralığı ve gelişmiş güvenlik sunar.

APAS 4.0

Gelişmiş Pilot Yardım Sistemi (APAS 4.0), cihazın uçuş yolundaki nesneleri gerçek zamanlı olarak algılar. Bu özellik ile DJI Mini 3 Pro karmaşık ortamlarda bile engellerden kaçınabilmektedir.

Şehir Veya Doğa

Temiz ve Stabil

DJI Mini 3 Pro, DJI O3’te amiral gemisi düzeyinde bir video iletim sistemine sahiptir.

12 km’ye kadar 1080p/30fps canlı görüntü iletimi sağlar. Şehir manzaralarından açık hava maceralarına kadar her zaman temiz ve güvenilir bir canlı yayınla uçun.

DJI RC-N1 Uzaktan Kumanda veya yeni DJI RC ile sorunsuz uçuş ve duyarlı kontrolün keyfini çıkarın.

Her iki kumanda da 120 ms’lik ultra düşük gecikme süresi ve 18 Mbps’lik maksimum video bit hızı sunar.

Anında Paylaşıma Hazır Görüntüler

Unutulmaz içerikler yakalayın ve maceranızı hareket halindeyken anında paylaşın. DJI Mini 3 Pro, herhangi bir videoya şovu öne çıkaran anlar ve yaratıcı dokunuşlar ekleyebilmeniz için çok çeşitli akıllı özellikler sunar.

QuickTransfer

Çekimlerinizi paylaşmaya anında hazır olan Mini 3 Pro, 25 Mbps’ye kadar yüksek hızlı Wi-Fi indirmelerini destekler.

Mini’den Maksimum Verim Alın

Pratik aksesuarlarla içerik üretme ve uçma stilinizi geliştirin.

Yüksek Uç. Büyük Gör.